Zakończenie działalności serwisu

Po niespełna sześciu latach działania serwisu niestety czas się pożegnać. Z powodu kosztów i innych priorytetów jesteśmy zmuszeni do zamknięcia serwisu. Było nam tu bardzo dobrze, mamy nadzieję, że naszym użytkownikom również. Nie zrobimy tego z dnia na dzień, o dokładnej dacie powiadomimy użytkowników za jakiś czas, przewidujemy, że nastąpi to na przełomie marca-kwietnia 2018 roku.

Chyba, że jest jakaś nadzieja?

Nadzieja zawsze umiera ostatnia, dlatego jeśli znajdzie się chętny to chętnie sprzedamy nasz serwis by użytkownicy mogli kontynuować pisanie swoich pamiętników. Do sprzedania jest cały pakiet - cały kod aplikacji wraz z domeną oraz kopia bazy danych - czyli wszystko to co potrzeba do postawienia aplikacji na serwerze.

Jeśli znajdzie się chętny to na pewno dogadamy się co do ceny. Drogipamietniku.pl to tysiące zarejestrowanych użytkowników, dziesiątki tysięcy wpidów - Ty też możesz kontynuować tą przygodę!

Prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem info@drogipamietniku.pl. Czas ucieka! Wszelkie "techniczne" informacje o serwisie przekażemy drogą mailową zainteresowanym.
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło