Regulamin

Artykuł 1. Definincje
Portal - strona www.drogipamietniku.pl
Administracja portalu - osoby zarządzające portalem
Użytkownik - użytkownik, posiadający aktywne konto w portalu.
Artykuł 2. Warunki uczestnictwa
2.1.Użytkownikiem portalu może być każdy użytkownik Internetu, który wypełni formularz rejestracyjny i aktywuje swoje konto.
2.2.Rejestracja osoby korzystającej z portalu dokonywana jest po wypełnieniu formularza rejestracyjnego znajdującego się w portalu. Wszystkie pola (email, hasło, imię, nazwisko, płeć, rok urodzenia oraz akceptacja tego regulaminu) są wymagane. Rejestracja, późniejsze korzystanie z serwisu i rezygnacja z korzystania są nieodpłatne.
Artykuł 3. Dane osobowe
3.1. W momencie rejestracji i akceptacji regulaminu użytkownik wyraża zgodę na umieszczenie i przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych i prawem polskim.
3.2. Użytkownik zgadza się na wysyłanie przez administratorów portalu oraz firmy współpracujące mailingów reklamowych.
Artykuł 4. Odpowiedzialność
4.1. Administracja portalu nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie Użytkowników serwisu, za dokonywane wpisy i dodawane zdjęcia.
Artykuł 5. Zobowiązania uzyktkowników
5.1. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5.2. Zabrania się korzystania z kont innych Użytkowników oraz odstępowania swojego konta innym osobom.
5.3. Zabrania się dodawanie wpisów i zdjęć, które mogą w jakikolwiek sposób obrażać osoby publiczne, innych użytkowników, naruszają obowiązujące prawo oraz posiadają podteksty erotyczne, rasistowskie lub brutalne.
Artykuł 6. Usuwanie konta użytkownika
6.1. Każdy użytkownik zarejestrowany w portalu może usunąć swoje konto (poprzez panel edycji konta) wraz ze wszystkimi wpisami i zdjęciami umieszczonymi w portalu.
6.2. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do usunięcia konta Użytkownika, który łamie postanowienia zawarte w tym Regulaminie lub działa na szkodę portalu lub jego użytkowników.
6.3. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do usunięcia każdego wpisu i zdjecia, która ma negatywny wpływ na wizerunek serwisu lub jego użytkowników.
Artykuł 7. Zmiana treści regulaminu
7.1. Administratorzy portalu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu. O wszelkich zmianach regulaminu użytkownik będzie powiadamiany drogą mailową.
Artykuł 8. Awarie
8.1. Administratorzy portalu zobowiązują się do jak najszybszego usunięcia wszelkich usterek.
8.2. Administracja portalu nie ponosi żadnych odpowiedzialności za awarie i czasowe niedostępności serwisu.
Artykuł 9. Ważność regulaminu
9.1. Ostatnia aktualizacja Regulaminu: 05.04.2012r.


Administracja portalu
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło