"Wyśnione miłości"

05.11.2017 15:52:27

"Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd."

'Wyśnione miłości' (2010)

Czemu ja nie należe do tych szczęściarzy i nie potrafię zapomieć mimo bólu jaki mi zadał... Przez rok czasu przejdzająć obok jego mieszkania patrzałam w okno czy jest.. Za każdym razem gdy nie paliło się światło łzy napływały mi do oczu bo to był znak ze znowu jest u niej. Nawet po wyprowadce do niej spoglądałam w okno wracają myślami do Ciebie... wiele razy mimo że Twoje okno wcale nie było mi po drodze musiłam tam zajechać z nadzieją ze zobacze światło... Światełko nadzieji ze może pamietasz, rozmyślasz o mnie ale zazwyczaj konczyło się łzami... Czemu to tak cholernie boli??? Jak można kochać kogoś takiego ja Ty?? Dlaczego?? Mimo ze moje serce krwawi bo ciągle pogłębiasz te rany jesteś dla mnie ważny mimo ze nie potrafię się do tego przyznać.

Wiesz co...

Widząć Cię jak mnie mijasz na korytarzu łudzę się z nadzieją ze się do mnie uśmiechanisz...

Ze kiedyś naprawde się zmienisz i zrozumiesz jak bardzo Cię kocham..

Uświadomisz sobie jak bardzo mnie zraniłeś...

I usłysze głupie WYBACZ....

Chociaż to nie wiele zmieni bo cierpienie nie zniknie, nie wymarze łez z przeszłości, nie ucisze uczuć do Ciebie...

Ale...

Może sprawi ze chociaż na sekunde poczuje się ze jestem dalej kimś ważnym dla Ciebie...

Ze nie wymazałeś mnie ze swojej pamieć...

Bo ja dalej pamietam dalej nosze

Twoje zdjecie w portfelu...

Zawsze będę CIĘ KOCHAĆ ale już tylko po cichu Ty się już nigdy o tym nie dowiesz...

Wredna Piekna <3

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło