Moje życie w nie pewności

20.11.2017 19:56:42

D. dalej się nie odzywa mimo swoich zapewnień. Muszę wbić sobie do głowy ze z nim nic nie będzie zawsze odezwię się w najmniej oczekiwanej chwili, nakreci mnie i cisza... Stop... tak dalej nie może być teraz jak się odezwie musze mu uświadomić ze nic z tego nie wyjdzie.

****

Może czeka mnie kolejne rozczarowanie ale łudze się ze moje spotkanie z M. coś miedzy nami zmieni. Chce stąd wyjechać i zapytam się czy ze mną wyjedzie w końcu dobrze się dogadujemy gdy jest obok. Problem polega w tym ze na odległość rzadko kiedy się odezwie, nie odpisuje i w ogóle. Czeka nasz poważna rozmowa teraz odpuszcze spokojnie poczekam ale przecież jest jakiś powód skoro chce po raz drugi spędzić ze mna nowy rok to coś znaczy. Może dzięki tej rozmowie wyjedzie ze mna i się nam ułoży oby... musze wytrzymać jeszcze miesiąc i jakoś się dogadać co do spotkania...

Wredna Piekna <3

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło