Stesknił się...

23.11.2017 17:31:27

Tyle dni ciszy aż w końcu P. napisał... sam z sibie jak nigdy. Ciągłe pytanie kiedy przyjade i moja odpowiedź że wie kiedy to nastąpi. A on na to ze tak będzie milszy. Mówi że się nie znamy i dlatego tak jest ale jak wypomniałam pierwsze spotaknie to się zaśmiał. Pytał czy było źle.... nie, nie było ale poszło to za szybko i fajnie ze trzyma dystans tyle czemu aż taki duży. Powiedział ze powodem jest to ze jeśli zacznie to skonczy się jak ostatnio nie będzie potrafił się zatrzymać. Ale niby ma się to zmienić, nie dałam mu odpowiedzi poczekam jeszcze niech zatęskni. Jednak cisza działa cuda nigdy w ciągu rozmowu nie namawiał mnie tyle razy do przyjazdu mówiąć ze będzie milszy.

Jedyny minus to taki ze namawia mnie bym przytyła... ze mu sie podobam i w ogóle ale powinnam przytyć. Powiedziałam ze mi odpowiada to jak wygladam i jeśli mu nie too niech poszuka takiej, która będzie mu odpowiadać bo ja nie zamierzam się zmieniać dla niego :)

Wredna Piekna <3

Komentarze:
2. Wredna Piekna <3 20:34:48 24.11.2017
Przyda się, nie dziękuje
1. Fantastka :) 18:24:05 24.11.2017
Nie warto zmieniać się dla kogoś ;) powodzenia
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło