Czas zakończyć z tym co było...

14.12.2017 18:09:00

Jest mi smutno i zle.. dzwoniłam dzisiaj do D. czemu nie wiem sama po prostu odkąd M. zamilkł jestem zagubiona we własnych myślach. Czego ja chce? I czemu się boję? Czemu moja motywacja gaśnie tak szybko jak pojawia? Wiem ze do nowego roku jeszcze wiele czasu ze z M. może jednak wypali a może P. znowu o sobie mi przypomni bo ostatnio słabo jest. Ale mam już pierwsze postanowienia.

1. Zaproponować M. spróbowanie ułozenia sobie wspólnie życia chwilowo u mnie a do celowo w moejscu gdzie zamierzam starać się o prace(to było zanim zaczął mnie olewać).

2. Skończyć z tymi który na mnie nie zasługują były, który ostatnio dzwonił i chciał sie spotkać mówiąć ze rozstał się ze swoja i jest na pisane być razem. Zaprzeczałam ale on mówi ze się zdwie po czym po kilku dniach widzialam go ze swoję. Ech ten gość dlaje ma niezłe bajki bo prawie mu uwierzyłam. Zablokować nr i nigdy więcej nie odblokować. Z D. który co pół roku się odzywa mówiąć ze mu na mnie zależy a po kilku sms zaczyna mnie olewać. Oraz z M. jeśli nie wyjdzie nam z sylwkiem zapomnieć o nim na zawsze a nawet jeśli wyjdzie a nie bedzie chciał zrealizować pkt 1. to wymazać go z pamięć. O P. na chwile obecna chyba o mnie zapomniał więc i ja nie będę się narzucać.

3. Zmotywować się wystarczająco mocno by osiągnąć upragnione wyniki sprawnościowe do których tak dąrze ze słomianym zapałem.

4. Kupić mieszkanie by miec zabezpieczenie na przyszłość.

5. Zdobyć się na odwage i zmienić prace mimo iż nie koniecznie musi być dobrze a już na pewno bedzie trzeba włożyć tam więcej pracy niż tu.

6. A przede wszystkim zmienić się panowac nad tym by mówić wolniej, głośniej i wyrażnie. Ograniczyć stres i przestać myśleć o frajerach, którzy na mnie nie zasługują. Zacząc błyszczeć i ubierać się kusząco, bardziej kobieco niż zwykle.

NIECH TEN NOWY ROK DA MI SIŁE I SZCZESCIE

CHOCIAZ TE DRUGIE BEDZIE CIEZKIE BO SZCZESCIE TO W DUZEJ MIERZE DRUGA POLOWKA

A JA CHYBA JUZ NIE POTRAFIE KOCHAC

Wredna Piekna <3

Komentarze:
4. Wredna Piekna <3 17:14:39 17.12.2017
Żeby to było takie proste... najpierw am chciał to razem spędzić a teraz pisze dzwonię a on mnie zwyczajnie zlewa nie odczytuje nie odbiera
3. White 06:23:25 17.12.2017
Może odezwij się do niego i zobaczysz jak to będzie ;)
2. Wredna Piekna <3 18:28:56 16.12.2017
Dzięki i nawzajem chociaż u mnie może być słabo... zero kontaktu z jego strony mimo ze dal słowo... ech
1. White 00:01:24 16.12.2017
Udanego sylwka życzę i żeby udało Ci się zrealizować postanowienia :)
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło