Czy warto naprawiac za wszelką cene błedy...

19.01.2018 15:53:00

Czy dążenie do prawdy powinna być za wszelką cene? Jeśli wynikło nie porozumienie, które przerodziło sie w kłótnie w której uraziło się tą drugą osobe.

Warto zabiegać na wszelkie możliwe sposoby mimo iż ta osoba nie chce nas sluchać bo została urazona jej duma. Niby zawsze powinno się walczyć o to czego się pragnie tylko czy to nie zstanie źle odebrane przez niego. Poszukiwanie go przez jego znajomych, których sie nie zna to jak włazenie z butami w jego życie. Ale skoro nie dał drugiej szansy może jednak warto spalić za sobą wszystkie mosty w poszukiwaniu prawdy i przeprosin. Są dwa wyjścia albo uzna za glupią, która bez sensu probuję pokazać jak jej zależy i naprawde jest szczera. Przez co jeszcze bardziej się od niej odsunie na zawsze.. A może doceni to ze się nie poddała i walczyła na wszystkie sposoby by dał jej szanse...

Wredna Piekna <3

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło