Oda do wolności.. part.2

03.01.2018 17:26:49

Zespół Lęku Napadowego- zaburzenia lękowe z napadami lęku, lęk paniczny lub lęk napadowy. Jedno z zaburzeń objawiajace się panicznymi napadami lęku, paniki pojawiające się bez uchwytnej przyczyny dla chorego...

Czy ktokolwiek z was szedł kiedyś ulica swojego miasta, zwyczajnie rano po świeże bułki na śniadanie, po południu do znajomych, lub po prostu spacerowal sobie swoją ulubioną aleją, aż tu nagle.. STOP! Serce wali jak młot pneumatyczny, zimne poty zalewają całe ciało i niemozliwym jest wykonanie jakiegokolwiek ruchu, twarz zastyga w geście przerażenia i to koniec.. Czujesz się jakbyś postradal zmysły, w głowie masz najstraszniejsze wizje śmierci, utraty czegoś, co kochasz, choć tak na prawdę nawet nie ma powodów by mogło się tak stać. Masz ochotę schować się w kącie i wybuchnąć płaczem.. Czekasz tylko na to aż Twoje ponure wizje się spełnią lub nadejdzie wybawienie i ktoś pomoże Ci jakoś to przetrwać. Nigdy tak na prawdę nie wiadomo co się wtedy wydarzy.. Ktoś komu opowiesz taka historię nawet nie będzie chciał Cię słuchać lub uzna że do końca odebralo ci zmysły.. Byłeś się kiedyś tak bardzo, że aż brakowało Ci tchu? Kiedyś myślałam, że to przejściowe, że minie lub sobie coś uroilam. Teraz wiem, że będę bała się do końca, czegoś czego nie ma, czegoś, co nie wiem czym jest. Boję się samego strachu? Czy to ma sens??

Pamiętnik Nimfomanki

Komentarze:
1. Fantastka :) 18:39:26 03.01.2018
Oddaj to Bogu i śpij spokojnie
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło