Pasmo niepowodzeń 27/54

08.11.2017 13:59:01

Nie było mnie tu prawie tydzień. Zwyczajnie nie miałam o czym pisać, wciąż nie dane mi było zobaczyć go nawet przez sekundę. Sytuacja raz wydaje się ustabilizowana, a za chwile zupełnie odwrotnie. Wczoraj miałam w głowie myśl, że ostatni czas w moim życiu to ciągłe pasmo niepowodzeń. Do bezowocnego czekania na zainteresowanie ze strony tak bliskiej mi osoby, doszło przygnębienie spowodowane bezrobociem. Nie udało mi się dostać pracy na ktorej bardzo mi zależało, choć zdawało się, że wszystko idzie dobrze, znacznie lepiej niż na poprzednim konkursie. Nie udało mi się przebić do ostatniego, czwartego etapu...było tak blisko. Komisja rekrutacyjna potwierdziła, że ze względu na wyrównany poziom, w ostatecznej decyzji zdecydowały dokumenty aplikacyjne. W moim przypadku brak doświadczenia. Cóż życie...wierzę, że znajdę inną pracę, albo uda mi się kolejnym razem jednak w tym zimowym okresie ofert jest znacznie mniej, a ja potrzebuje zajęcia. Mam nadzieję, że znajdę ofertę, choć trochę zgodną z zainteresowaniami....już nieważne, czy będzie odpowiadała kierunkowi studiów. Tak naprawdę bardziej niż to niepowodzenie, dołuje mnie brak osoby, której mogłabym się wyżalić; do której mogłabym się przytulić...

Z tego wszystkiego zaliczyłam wczoraj mszę. Coś mnie ciągnęło. Odwiedziłam po raz pierwszy kościół, do którego czasem chodził M. Kościół pod wezwaniem św. Józefa. W pierwszym czytaniu padły słowa "W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie wytrwali...weselcie się nadzieją". Nie powiem...pokrzepiające :)

Dziś kończę część błagalną nowenny. Dziś także przyśnił mi się M. Był ze mną, wrócił, trzymał mnie na kolanach, żartował. To wszystko działo się jakby "teraz", w tym roku, bo w tym śnie wypomniałam mu nawet jego wiek. ;) Czuję się lepiej niż wczoraj, ogarnęłam trochę dom, poczytałam książkę, ale wciąż tęsknie i myślę o nim..

Waleczna .

Komentarze:
1. Wredna Piekna <3 17:18:22 08.11.2017
Głowa do góry w końcu znajdziesz prace :) ale masz racje nic tak nie dobija jak brak tej osoby obok nas...
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło