Podsumowanie roku

31.12.2017 18:38:30

Przyszedł czas na podsumowanie. Dziś ostatni dzień 2017 roku. Spędzam go w domu, przed laptopem. Chyba nawet nie wyjdę na dwór o północy. Był to chyba najcięższy rok w moim dotychczasowym życiu. Mój ukochany odszedł i całkowicie zerwał ze mną kontakt. W tragicznym wypadku zginął mój kolega ze studiów, a wokalista zespołu, który darzę ogromną sympatią - Linkin Park popełnił samobójstwo. ;/ Trudne wydarzenia nie ominęły też mojej rodziny. Dziadek kilkakrotnie był już jedną nogą na drugim świecie, a wujkowi groził paraliż. Podsumowując trudne wydarzenia, mogę powiedzieć jedno: nigdy nie spędziłam więcej czasu na modlitwie niż w tym roku. I w tym miejscu mogę już wymienić pierwszą pozytywną zmianę w moim życiu - umocniła się moja wiara, uwierzyłam, że Bóg naprawdę może zmieniać rzeczywistość. Nie, mój ukochany nie wrócił, nie mieliśmy okazji nawet porozmawiać...ale nie tracę nadziei.Dalej modlę się o kolejną szansę dla nas, choć jednocześnie najbardziej liczy się dla mnie jego własne szczęście....

W mojej rodzinie wydarzył się cud! Mój dziadek żyje i ma się dobrze, a uwierzcie, że było już naprawdę krytycznie. Operacja wujka się udała. Co prawda ma jeszcze problemy z poruszaniem, ale powoli wszystko zmierza ku dobremu.

W 2017 roku uzyskałam tytuł magistra. Rozpoczęła się też moja aktywność na rynku pracy ;p Poznałam kilka cudowych osób z którymi mam stały kontakt.

Z nadzieją spoglądam w nadchodzący 2018 rok.

Życzę nam wszystkim, żeby był lepszy. Zdrowia, szczęścia, miłości, wiary, sukcesów w życiu i spełnienia najskrytszych marzeń!

Waleczna .

Komentarze:
2. Prisoner of the mind 19:29:38 27.01.2018
Wierzę, że ten rok będzie dla Ciebie jednym z najlepszych. Trzymaj się!
1. Wiktoria 13:26:14 06.01.2018
Twój wpis mnie bardzo poruszył. :-)
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło