Nieoczekiwany pokój w sercu

10.03.2018 09:49:39

Rozterki towarzyszące mi w ostatnich dniach niespodziewanie znów zastąpiło uczucie pokoju w sercu. Wczoraj spędziłam miły dzień w towarzystwie kolegi z pracy. To może dziwne, ale zauważam w nim coraz więcej cech faceta, którego wciąż tak bardzo kocham. Wszystko to sprawia, że oczywiście tęsknię i myślę o M., ale odbywa się to w jakiś inny sposób, na spokojnie.... W moim kościele odbywają się teraz rekolekcje, być może i to ma wpływ na moje samopoczucie w ostatnich dwóch dniach.

Gdy słyszę opowieści par, które się zeszły albo czytam świadectwa o wysłuchanych modlitwach w tej intencji, zazdroszczę tym osobom ale jednocześnie cieszę się ich szczęściem. Wciąż chciałabym, żeby taki scenariusz spełnił się w moim życiu, jednak jest jak jest i będzie jak ma być... Ja nie mam juz na to najmniejszego wpływu....

Waleczna .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło