Świąteczny czas Bożego Narodzenia

23.12.2017 11:47:05

Wspaniałych, zdrowych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia :)

Byśmy w tym wszystkim znaleźli chwię by zastanowić się nad pędzącym światem i nad sobą, aby w ten Magiczny Czas przyszły nam pomysły, które przyczynią się by życie nasze było jeszcze lepsze :)

To też najlepszy czas na to by wszystkie nasze urazy do ludzi poznikały, wszystko co nas przed tym powstrzymuje wsadźmy sobie głęboko w tyłek! Bowiem najważniejszy w życiu zawsze będzie Człowiek ;)

Miłujmy się !

Pierwsze w całym życiu Święta bez najbliższej mi rodziny, trochę się obawiam, że mogę mieć chwile słabości ;) Tym razem jednak jesteśmy z Moim Narzeczonym w Londynie i ze względu na to, że jeszcze nie mamy tu mieszkania i póki co jesteśmy rozrywani między Wielką Brytanią a Polską, ponieważ nasz Olafek w marcu przyjdzie na świat właśnie w Polsce, tak chcę :) Jedziemy na Święta do rodziny w Anglii, do kuzynostwa. Mam cichą nadzieję, że następne święta albo będą w Polsce albo będą w Anglii ale zaprosimy rodziców :)

Paulina

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło