Żegnaj.

07.03.2018 06:03:43

Ceną miłości nieodłącznie od wieków jest cierpienie. Im bardziej zagłębiamy się w te uczucie, pozwalamy się mu porwać i trwać tak przez czas przelatujący między palcami, tym później ciężej znieść fakt rozstania. Mimo wszystko, nie żałuję. Warto ponieść tę cenę, chociażby serce rozpadało mi się na kawałki za każdym razem, kiedy pomyślę, że wczoraj została uśpiona moja Asta - 16 letnia przyjaciółka, która była ze mną od dzieciństwa. Ktoś rzekłby - to przecież tylko pies. Strata po niej jest jednak tak ogromna, że czuję, jakby odszedł członek mojej rodziny; do której de facto należała. Jestem wdzięczna za to, że miałam okazję się pożegnać.

Umieram od środka, kiedy myślę o chwilach spędzonych z nią, o momencie, w którym pierwszy raz przekroczyła próg naszego domu, o wakacjach spędzonych razem, o spacerach, o spaniu razem i jedzeniu słodyczy - umieram, ponieważ wiem, że już nigdy więcej jej nie zobaczę.

Z drugiej strony wiem, że miała szczęśliwe życie, była otoczona miłością i troską, nigdy nie doznając krzywdy. Byłaś, jesteś i zawsze będziesz w naszych sercach, moja kochana, dzielna Astuniu. A teraz śpij, psinko.. w końcu wszystkie psy idą do nieba. Żegnaj.

16.09.2002-06.03.2018

Mrs N.

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło