When angels fall with broken wings I can't give up, I can't give in

17.04.2018 17:39:59

W całym chaosie bieżących zmian zachodzących w moim życiu aż ciężko uwierzyć, że za 4 dni opuszczę na zawsze Poznań. To nie jest tak, że będę tęsknić za czasem spędzonym tutaj, gdyż nie należał on do najprzyjemniejszych w moim życiu. Zdarzały się lepsze chwile, ale przeważnie były te gorsze. Bardzo tęsknię za Carmen i cały czas myślę w jaki sposób mogłabym ją zabrać ze sobą, czy będę mieć wystarczająco dużo czasu dla niej, czy mogę zagwarantować jej, że ze mną będzie miała lepiej. W końcu to małe stworzenie było ze mną, często wspierając mnie samą swoją obecnością. Boję się również, że dotychczas zagłuszałam swój smutek po stracie Asty, a tak naprawdę te uczucia z całym impetem uderzą do mnie w momencie, kiedy we Wrocławiu będę we wszystkich miejscach gdzie ona i przypomnę sobie wszystkie wspomnienia z nią.

Wiem jednak, że muszę być silna, że rozstania są nieodłączym, przewodnim elementem ludzkiego życia. W końcu nie żałuję czasu spędzonego z nią, ani tego, co pozostało po niej, dlatego też muszę po prostu żyć, aby mieć możliwość pamiętania o tym, pamiętania o niej.

Od momentu, kiedy ostatni raz zajrzałam tutaj, wiele się zmieniło we mnie. Był taki czas, kiedy cały świat stanął na przeciwko mnie i kiedy miałam już się poddać, poczułam ogromną siłę; ogromną wolę powiedzenia wszystkim jak bardzo jest niesprawiedliwe ich myślenie. Poczułam ogromną wolę, aby walczyć.

Even while badly wounded, a fairy who should've fallen to the ground... Soared. Just like a dignified scarlet flower

Nawet jeśli w moim życiu nie ma już istnień za którymi tęsknię, to chcę mieć na tyle siły, by móc bronić wspomnienia o nich, które żyją w moim sercu. I już zawsze będą. W całym tym zamieszaniu, wyłoniły się osoby, które są warte mojego czasu, które mimo nieobecności, broniły mnie przed złem tego świata..a przede wszystkim ktoś, kto wspierał mnie w każdym tego słowa znaczeniu.. Dziękuję, Skarbie.

Mrs N.

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło