Wakacyjny romans 2017? :P

08.02.2018 22:55:56

Poznałam go w lato, spotykaliśmy się dwa miesiące... powiem jedno to moje jedne z najlepszych wakacji. Niestety wyjazd wakacyjny nas rozdzielil już wiecej

go nie wiedzialam...pisalismy jeszcze trochę a potem wszystko sie urwało się...Pamietam Jakby to było wczoraj...wspaniale spędzony czas. Te doręczenie się, mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu. Nigdy tego nie zapomnę, to przemiłe wspomnienie a jednocześnie brakuje mi tego. PIERWSZE SPOTKANIE schowal sie w krzakach pod kinoteka tzn schowal sie przedemna za drzewami, Park w Centrum, Herbaciarnia potem lody i fontann to jak wziął mi kwiatka z wlosow i sobie przyczepil haha to jak próbował skąd mi buziaka na drugim spotkaniu i oczywiście nie udalo mi sie , Pole Mokotowskie, Kregle, Sesja zdjęciowa, Kawiarnia u mnie w dzielnicy, potem odprowadzil mnie na tance, Lazienki Krolewskie, Przebieranki w Sklepie, Kino-z odprowadzeniem do domu, Kręgle, Selfie na dachu-to jak mi bylo zimno i mnie przytulil, jak mnie wzial na rece i robilismy foty sobie, Dom Strachu a potem fonanny szkoda, ze że o się skończyło. To jak przed spotkaniem pisalismy gdzie jestes a druga osoba "szukaj" Pięć miesięcy temu urwał się kontakt. Ale czasem weźmie mnie na wspomnienia.

Julka .

Komentarze:
3. Julka . 20:51:07 11.02.2018
Napisałam dwa razy nie odpisał, to potem mu napisałam trzeci pożegnalny. Nie to nie ...
2. Waleczna . 17:45:42 09.02.2018
Nie da się jakoś odnowić kontaktu? :/
1. Julka . 22:57:26 08.02.2018
Skrasc*
Nie udało mu sie*
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło