Piątek - to właśnie na to czekam cały tydzień ...

17.02.2018 20:20:34

Piątek rozpoczął się dla mnie w mało przyjemny sposób . Pierwsza lekcja - matma i do tego jedynka za sprawdzian .. Trudno poprawi się :p

Nie wytrzymałam w szkole zbyt dlugo 3h i pojechałam do domu :D Skorzystałam z okazji,że nie ma nikogo w domu :) Odpoczęłam i nabrałam energii na resztę wieczoru :D

Planowałam ,że w ten weekend posiedzę w domu i odreaguję cały tydzień , ale godzina 17 pisze Natalia (moja kochana przyjaciółka , prawdziwy skarb :D) . Oczywiście z pytaniem czy lecę z nimi na miasto . W pierwszej chwili miałam odmówić , ale stwierdziłam po co marnować wieczór lepiej spotkać się z przyjaciółkami :D Coraz częściej spotykamy się we trzy ( ja ,Tala i Edyta ), czasem jest z nami jeszcze Justyna , ale akurat była chora . Na sam początek plan idziemy coś wypić , cel -biedra . Jako ,że Edyta ma 18 lat bez problemu zaopatrzamy się w alko :D Żeby nie było wypiłyśmy po jednym kamikaze (w końcy jest post ). Posiedziałyśmy na targu , szczerze pogadałyśmy i można było iść na jedzenie :D . Jak zwykle to samo miejsce , pizzeria w której pracuje chłopak Natalii . Akurat nie było ruchu , więc większość wieczoru spędzil z nami . Niestety co dobre szybko się kończy ,dziewczyny musialy wracać do domu . Nie mieszkamy w tej samej miejscowości, a żeby do mnie dojechać muszą korzystac z autobusow . Autobus miały o 22;30 , a ja wróciłam z moim dobrym ziomkiem Kubą i jego znajomym do domu . Często robią za naszych taksówkarzy , ale chłopak Tali jest zazdrosny , więc tym razem wracały autobusem .

Tak mniej więcej wyglądał mój piątek :D

Dziś od rana sprzątałam , próbowałam się uczyć ,ale się nie udało :p

Chcę teraz obejrzeć fim "Tylko ciebie chcę" , zazwyczaj oglądam tylko pierwszą część , a tą omijam. Strasznie przy niej płaczę , ale dziś mam ochotę popłakać , więć zabieram się za oglądanie :)

Życzę wszystkim miłego weekendu :*

Gabi

Gabi M

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło