31.

20.11.2017 12:21:36

Dzisiaj mija 31 tygodni odkąd noszę w sobie Nowe Życie. Znakomicie czuję się w tej roli i wiem, że najpiękniejsze chwile dopiero przede mną :-)!

Czujemy się dobrze, jak na trzeci trymestr, dokuczają Nam pojedyncze objawy, ale i tak uważam, że ciążę przechodzę książkowo. Oprócz leżenia plackiem i przyjmowania sporej ilości leków na podtrzymanie, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Płeć dziecka jest jedną wielką niewiadomą, choć mówiono mi, że najpierw chłopiec, później dziewczynka- na 100%. Pewności nie mam i wolę nie nastawiać się na nic, wiem że jest dziecko i to bardzo ruchliwe i lubiące tańczyć :D taka wiedza w zupełności mi wystarczy. Oprócz tego życie biegnie swoim tempem. Rozpoczęliśmy remont 3 tygodnie temu i małymi krokami zbliżamy się do końca, co mnie niezmiernie cieszy :-)! Święta także zbliżają się w szybkim tempie :D jakoś specjalnie nie raduję się z tego powodu...drugi rok nie spędzę Ich w domu rodzinnym, z uwagi na ostatnie tygodnie ciąży, nie będę ryzykować i jechać 250 km. Nie przejęłabym się tym tak bardzo gdyby chociaż moi bracia pojawili się na Święta w domu i spędzili ten czas z rodziną. Jakiś czas temu wyjechali za granicę i niestety nie uda Im się wrócić na ten magiczny czas. Przykre, stęskniłam się za Nimi bardzo :( I chciałabym Ich zobaczyć... Mam nadzieję, że niedługo Nam się to uda. Moje małżeństwo...rozkwita? Ale chyba jakoś na swój sposób :D Nic szczególnego się nie zmieniło, prócz tego, że Sebastian chyba zaczyna obawiać się, że sobie nie poradzi w nowej roli. Powtarzam Mu, że odnajdzie się w tym i radość z ojcostwa będzie czerpał całymi garściami. Musimy być dla siebie wsparciem i wiedzieć, że nie jesteśmy w tym wszystkim sami :-)! U Nas dzisiaj padał śnieg! :O Do Świąt mi się nie spieszy, ale śnieg chętnie bym już przywitała :-)! Miłego dzionka!

Realistka .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło