"I don't believe in Satan.... but he believes in me"

13.03.2018 19:18:06

Po wielkiej miłości zostało tylko trochę bolesnych wspomnieć. Facetów zmieniam jak rękawiczki, przebieram, wybieram, wypełniam pustkę w życiu mimo, że obiecuję sobie po każdym, że dość, że stop, że koniec. Nie chodzi wcale o seks. Usilnie próbuję znaleźć szczęście.

Nienawidzę tego roku. Jest dopiero marzec, a ja już mam chęć umrzeć. I, co najśmieszniejsze, dostałam taką okazję od losu, but it's not my time, yet. Od pierwszego dnia nowego roku czułam, że to nie będzie najszczęśliwesze 12 miesięcy mojego życia. No cóż i tym razem się nie pomyliłam. Wypadek. Mama z połamanym kręgosłupem i blizną na twarzy, która zostanie jej do końca życia, a wszystko za moją sprawą. Uczelnia. Za kilka dni prawka z czegoś, czego nie rozumiem totalnie i nie mam nawet czasu się przygotować. Dziś kolejne kłody pod nogi, złośliwość rzeczy martwych.

Powoli nie mam już siły. Muszę wrócić do pracy, do życia, a jednocześnie mama ma pretensje, że do tego życia chcę wrócić. Waham się ciągle. Mam dopiero 21 lat, a życie mnie już tak połamało. Nie jest łatwo patrzeć, kiedy mama się tak męczy teraz, a to przecież ja kierowałam. Nie zrobiłam nic specjalnie, śnieg, złe warunki, zawiódł samochód, ja, cały wszechświat. A jednocześnie żyjemy. Szczęście. Ciężko mi. Próbuję coś zrobić, żeby było lepiej. Podobno karma wraca. Dałam kapanki jakiemuś bezdomnemu, bo chciał zjeść i zrobiłam trochę zakupów. Podejrzewam, że swoje pieniądze ma, ale jest zwyczajnie cwany i wydaje je na alkohol i fajki, a jedzenia przecież nikt mu nie odmówi. Pomogłam jakiemuś panu na dworcu ogarnąć telefon. Nie był z Polski, gubił się, pomogę, co mi tam. Ale nie skarżę się, nie płaczę, biorę wszystko na klatę. Czuję, że i tak, w tym roku, będzie jeszcze gorzej.

Rain Bow

Komentarze:
1. Siwy Kruk 00:06:23 14.03.2018
Karma może pomagać wtedy gdy o tym nie myślisz. Dasz sobie radę.
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło