#Niematytułu.

14.03.2018 21:37:51

Emocjonalny rollercoaster. Wczoraj na dole, dziś na górze, jutro też mam nadzieję tu pozostać, z takim humorem, nastawieniem. A może będzie tylko lepiej.

Obudziłam się, zjadłam szybkie śniadanie i poszłam wydać pieniądze, których nie mam. Typowa kobieta, ktoś pomysli (jesli ktokolwiek to przeczyta XD). Naprawdę normalnie tak nie robię. Oszczędzam, odkładam, lista rzeczy, które chcę mieć się skraca, bo umiem na to uzbierać, ale daję słowo, nigdy zakupy mnie tak nie odprężyły jak dziś. To nic, że normalną i przyzwyitą wypłatę dostanę dopiero w maju. Teraz to będą jakieś śmieszne grosze, ale będą, a ja dam radę. Nie myślcie, że kupiłam Bóg wie co. Kilka szmatek i trochę kosmetyków. Lubię się czasem rozpieszczać. Jak nie zadbam sama o siebie to nikt inny tego też nie zrobi, nie? Po zakupach naładowana pozytywną energią odwaliłam porządny trening. Do teraz nogi i tyłek bolą, lato za pasem. Tak serio to nie chodzi o figurę jak u Chodakowskiej (nie oszukuję się nawet, że kiedyś taką będę mieć XD). Chodzi o pokonywanie samej siebie, swoich ograniczeń, bo zanim podda się ciało to umysł zrobi to milion razy. Był pot, były łzy, ale dałam radę, mogę być z siebie dumna. No pain, no gain. W nagrodę zjadłam ptasie mleczko. :D

Jutro spełniam kolejne marzenie - tatuaż. Nie mogłam się zdecydować, nie wiedziałam czy chcę, co chcę, gdzie chcę. Odpowiedź przyszła niedawno. Lew i jutro będę go mieć.

Z tą pozytywną energią przyszła też jeszcze bardziej pozytywna myśl. Na początku sierpnia mam urodziny i moim prezentem dla samej siebie będzie wyjazd. Zawsze chciałam zobaczyć Wrocław. Kilka dni, nic wielkiego, ale chcę jechać sama. Kiedyś przeraziłaby mnie myśl o takiej wyprawie, ale dlaczego nie? Daję sobie świetnie radę, raz się żyje, a poza tym nigdy nie miałam takich prawdziwych urodzin. Zawsze w domu, zawsze nudno. Marzenie, cel do osiągnięcia.

Nie myślę o swoim "związku", bardziej dziwnej i bliżej nieokreślonej relacji. Wczorajszy #dziendodupy zakończyłam zaskoczona. Przyjechał do mnie z czekoladą po 15 minutach od momentu jak mu napisałam, że jest tak sobie. I szczerze pierwszy raz ktoś zrobił coś takiego dla mnie. Spędziliśmy godzinę rozmawiając. To znaczy on mówił, ja słuchałam. Uwielbiam go słuchać. Ma taki... magnetyzujący głos. Cały taki jest. Przyciąga mnie do siebie, czasem odpycha, a jak jest blisko to lecą iskry. Oboje jesteśmy tacy sami. Robimy co chcemy, chodzimy swoimi ścieżkami, dajemy sobie mnóstwo swobody, nie ma ograniczeń. Mimo, że mam ogromny problem z zaufaniem to poniekąd właśnie to robię. Ufam mu. I proszę niebiosa, żebym tym razem się nie zawiodła, bo naprawdę nigdy więcej nawet nie zamienię słowa z żadnym facetem. Tyle razy już miałam połamane serce, że sama jestem zdziwiona, że jeszcze są we mnie jakieś uczucia. Nie chcę z jednej strony w to brnąć, ale z drugiej czuję, że on to taka trochę lekcja akceptacji ludzi, ich inności, ich światów. Czuję taką bezradność, bo w jednej chwili chcę to skończyć, chcę przestać myśleć i przejmować się nim, a kiedy do tego zmierzam to on ze zdwojoną siłą, z niezmiernymi pokładami cierpliwości i wyrozumiałości rozmawia ze mną, tłumaczy albo po prostu jest, a ja ulegam. Nie mam siły na kłótnie. Zależy mi tylko na szczerości. Kiedy coś się wydarzy, zrobi coś głupiego to chcę żeby zwyczajnie przyszedł i powiedział, a potem każde z nas pójdzie w swoją stronę. Bez jakichś pretensji, kłamstw, wymówek.

Rain Bow

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło