jednak się pomyliłam...

13.03.2018 15:46:25

Pomyliłam się co do dnia kobiet, był mega przyjemny. Jestem okrutna, oceniam ciągle M. i przewiduje najgorsze scenariusze... czemu po prostu nie mogę mu zaufać?

Tego dnia (dzień kobiet) na 17.30 byłam już gotowa, mieliśmy jechać do kina. Nie liczyłam na nic w zasadzie, ale miałam nadzieję,że kupi mi chociaż głupiego kwiatka.. Wrocił z pracy szczęśliwy, że mnie widzi, uklęknął przede mną i dał mi bukiecik ślicznch różowych tulipanków.... zrobiło mi się tak wewnętrznie miło, ale nie okazałam mu, że się cieszę. MOżna powiedzieć, że idealnie spierdoliłam tą chwilę, bo zaczęłam się wypytywać w jakim sklepie je kupił i czemu nie w kwiaciarni... Mam do niego ciągle uraz o przeszłość i przez to podcinam mu skrzydła za każdym razem :( Zrobiło mu się strasznie przykro, zaczął mnie pytać czy mi się te kwiatki nie podobają? Przepraszał, że zjebał mi dzień....

Nic mnie nie usprawiedliwia, zrobiłam się w stosunku do niego okropna, czasem swoich wrogów traktujemy lepiej niż siebie wzajemnie,ale o tym później.

M. umył się na szybko i pojechaliśmy do kina, mogłam wybrać film, więc wybralam "Każdego dnia" i polecam z całego serca go zobaczyć! Płakałam przy nim standardowo :)

Jako, że jesteśmy na diecie i trenujemy ciężko, to do filmu nie braliśmy żadnego jedzenia, żadnej coli itd, pozwoliliśmy sobie jedynie na popcorn:) Było cudownie, wtulałam się w niego, trzymał mnie za rękę i oglądaliśmy.

Do domu wróciliśmy o 23, mimo że następnego dnia był dopiero piątek i ja musiałam iśc na Uczelnię a M. do pracy to nie żałuję, że spać poszliśmy dopiero grubo po północy. Uczciliśmy ten dzień, chyba nie muszę tłumaczyć jak i było naprawdę cudownie, wiem, że on mnie kocha szalenie i wiem to, że kiedyś w końcu nie wytrzyma ze mną.

Hopeless .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło