Dzień Mężczyzny.

13.03.2018 16:27:42

W sobotę rano razem z M. pojechałam ja do swoich rodziców on do pracy. Nie miałam w ogóle pojęcia co mu kupić na dzień mężczyzny, więc pomyśłałam, że zrobię mu fit raffaello- skoro jesteśmy na diecie...

Dzień wcześniej kupiłam wszystkie potrzebne składniki i chciałam to zrobić w domu u rodziców, moim byłym domu... Dlatego, że M. mama się wpierdala do wszystkiego, mnie to denerwuje więc potrzebowałam chwili spokoju i sama zrobić mu to raffaello.

Wyszły przepyszne, naprawdę mega, zostawiłam kilka rodzicom, siostrze i babci a resztę schowałam do pojemnika. Miałam nadzieję, że mojemu kochanemu M. będzie smakowało, bo jest dosyć wybredny.

Mimo, że był to dzień mężczyzny, były to również urodziny mojego taty, kupiłam mu jedynie ptasie mleczko z milki, bo nie mam naprawdę teraz kasy, żeby mu kupować jakieś prezenty... Z pracy wrócił standardowo pijany. Dałam mu te czekoladki, złożyłam życzenia...a on? zaczął mnie popychać i mówić " no i co", prosiłam, żeby przestał bo to boli, a on "chcesz iść do policji to musisz być twarda". I tak mnie popychał, i popychał... i w końcu z pięści uderzył mnie w ramię aż kucłam z bólu. Poleciały mi łzy, ale nie dlatego, że to bolało, tylko dlatego, że daję mu się traktować jak śmieć...

Później mnie przytulił i na koniec znowu popchnął.

On taki jest, alkoholik. NIgdy się nie zmieni... Nie zmienił się nawet po mojej wyprowadzce, więc już nie ma co liczyć na cuda...Współczuję jedynie mamie i siostrze, bo teraz one są poniżane codziennie.

Nie powiedziałam o tym M., wstydzę się tego.

Resztę dnia spędziliśmy w garażu, miał trochę napraw w aucie i chciałam mu pomóc umyć je, bo w pon mieliśmy je zawieźć do gazownika. Z raffaello bardzo się ucieszył, planowałam zrobić mu jeszcze masaż wieczorem, ale wróciliśmy w sumie późno tylko się umyliśmy i od razu usnęlismy.

Ale mimo wszystko dzień był udany.

Hopeless .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło