Ewolucja grup krwii

14.02.2018 03:14:30

Pewnie niewielu z Was się zastanawiało nad genezą grup krwii, właściwie w szkole o tym niewiele mówią, ale nasze grupy krwii są podstawą naszej ewolucji.Jeżeli popatrzymy na cechy dominujące, czyli te, które są dziedziczone przez nasze dzieci, to oprócz koloru oczu, w mniejszym stopniu koloru włosów, wzrostu, postury... Jest nią cecha grupy krwii. Gatunek ludzki zaczął od grupy krwii 0(rh-), następnie z biegiem lat, pojawieniem się wielu chorób, uodpornieniem się na nie, wzrostem odporności ludzkiego ciała, pojawił się współczynnik rh+. Tak zwana grupa rh, której ciała kobiet ze współczynnikiem - nie akceptowały. Nikt o tym nie mówi, nikt tego nie bada, ponieważ jest to politycznie niepoprawne, ale w tym momencie natura podzieliła nas na lepszych i gorszych. W tym momencie natura zadecydowała, że mężczyzna z grupą RH+ nie będzie mógł mieć dzieci z kobietą o współczynniku minusowym. Była to "eliminacja słabszych genów", minusy miały odpaść. Dla ludzi, których nieogranicza ilaraz inteligencji podawany przez media jasnym jest, że ludzie nie są sobie równi. Kolejnym krokiem ewolucji było podzielenie grup krwii na A,B i 0, w dodatku każda z tych grup miała współczynnik RH +. lub go nie miała. Mając 6 grup krwii ciężko określić, któa jest lepsza, a która jest gorsza. Ludzi jest nadmiar, jedyne co jest pewne, to to, że pierwsze było 0. 0, które podzieliło się na 0rh+ i 0rh-. Analogicznie można by było przyjąć, że z następnym stopniem po 0rh+ jest grupa krwii A, a po 0rh- jest grupa krwii B. Idąc tym tokiem rozumowania powstaje nam grupa krwii Arh+ i Arh-, jak i również Brh+ o Brh-. Kontynując połaczenie Arh+ i Brh+ powinno dać nam 0 wracając tym samym do początku, tak samo jak połączenie dwóch grup, o współczynniku ujemnym. Jednak drogą ewolucji, drogą doskonalenia, powstała grupa krwii ABrh +/-.. Pozostaje pytanie co z resztą? Zostaje kilka wolnych wiązań. Moim skromnym zdaniem, nie popartym żadnymi badaniami wolne wiązania wróciły do "stanu początkowego". Grupa, która posiada oba przeciwciała, a jednocześniej w która zawiera te same współczynniki co grupa krwii zero. Grupa krwii, której nie można nikomu wtoczyć, ale również grupa, krwii, która może przyjąć wszystkie inne. Jest to najbardziej zamknięta z grup krwii. Jeżeli mężczyzna lub kobieta posiada grupę krwii ab +/- to jego dzieci również będą ją posadać, ten sam temat dotyczy kobiet. Drogą darwinowskiej ewolucji zostaje jeszcze tylko jeden etap do końca życia, które znamy, a mianowicie połączenie ABrh- z ABrh+ tworzące nowy początek. Jednak, aby nowy początek mógł nastąpić...

Tomasz Księżarczyk

Komentarze:
1. Szary Człowiek 01:15:05 15.02.2018
Zaskoczenie, na prawdę mocne zaskoczenie. Nigdy nie przypuszczałem ze na takiej stronie znajdę interesujące rzeczy związane z biologia człowieka.
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło