Liczy się każdy dzień :)

18.11.2017 19:35:16

Drogi pamiętniku,

od poprzedniego tygodnia, kiedy uznałam, że nie trzeba czekać na żadnen specjalny moment, trzeba wyruszyć w tym momencie, w którym wgl przeszło nam to ,,coś" przez myśl -> jesli to jest dobre oczywiscie- to ruszyłam. I to pełną parą. I muszę przyznać, że bylo bardzo dobrze. Aczkolwiek dziś obudziłam sie z taką chandrą. Dawno takiej nie miałam. Nie wspominam tutaj o moich niedawnych problemach. Wtedy miałam powód żeby się smucić. Tym razem... prawie, że nie. To problem siedzi we mnie, ja sobie go stwarzam, bo coś mnie do tego podkusza. Ale dalej walcze i się nie poddałam. Nie upadłam w tym co sobie postanowiłam, mimo że czuje się okropnie przez inne rzeczy. Chyba jak się nie da z jedną to jest atakowane milion innych miejsc. W każdym razie... ja się nie poddam. Ustaliłam sobie nowe motto życiowe : ,, W tył nie patrzę" - tak jak tytuł piosenki Grzegorza Kloca ( polecam jego twórczość), A to dlatego, że akurat kiedy słuchałam tej piosenki pomyślałam sobie - jeśli chce walczyć, nie mogę wciąż wracać do przeszłosci ,bo to zawsze ciągnie mnie do upadku. Bo kiedy pomyśle o tym jak było, to znów nachodzi mnie to samo. Albo co gorsza uznam, że to nie było takie złe. A przecież mnie męczyło.

Wiem, że piszę tak dziwnie. Bo nie zdradzam o czym, tak własciwie. Ale nie chcę tego zdradzać. To moja własna walka. Jednak chciałam tylko dać wyraz, że choć walczę z czymś od dawna, to dopiero teraz zaczęło mi się udawać. Więc trzeba stanąć wreszcie w jakimś okresie, w jakimś miejscu życia... w którym będziemy gotowi. I mocno w to wierzmy. Gotowi nie patrzeć w tył. Zapomnieć co było. Żyć tu i teraz. Starać się tu i teraz. Myśleć o tu i teraz. Nie martwić się przyszłością. Stać się nowym człowiekiem, którego Bóg uwolnił od tego jakim się było wcześniej, bo bardzo się żałowało, a On jest nieskończenie miłosierny. Po przeszłości zostają tylko lekcje, z któych teraz możemy korzystać. Resztę wziął na siebie. A teraz liczy się... nie nie przyszłość!, liczy się TERAZ. Liczy się każdy dzień ( też polecam, jest taka piosenka ;) )

Fantastka :)

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło