Powrót... :)

21.02.2018 20:49:38

Trochę mnie tutaj nie było

Aż trudno uwierzyć że to już minęło tyle czasu

Leci jak szalony

Deklarowałam się że będe kontynuować ta swoją opowiesc o tej mojej pięknej przygodzie , która wbrew temu na co życie wczesniej wskazywało to tak naprawdę jeszcze sie nie skończyła, i jak wszystko na to wskazuje , mimo dłużeszj przerwy ( 8 miesięcy) będzie miała swoj dalszy ciag, ale do tego wrócę nieco pózniej, bo jestem tak bardzo rozemocjonowana że wtej chwili tak za bardzo jeszcze nie jestem w stanie o tym pisać..

Natomiast co do życiowej prozy czyli codzienności ,życie toczy sie dalej, ja nie trace tej swojej dziecięcej euforii , coraz młodsza piękniejsza ..no i skromna ;)

Moj kotek ma już 6 miesiecy i czasami wydaje mi sie że to jakaś krzyżówka z wiewiórką albo conajmniej z małpą bo jedynym miejscem w domu ktorego jeszcze nie dotknął swoimi łapkami, jest sufi ;)

Po prostu ja nic na to nie poradzę że kocham swoj obecny wiek ..ten stan emocjonalny , oczywiscie tą euforię o ktorej wczesniej wspominałam i tą bezwarunkową milośc do życia, ludzi ..

:)

D

Refleksyjna ...

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło