Jakie to jest dziwne..

13.11.2017 21:19:57

Ahh.. Jeszcze ostatnio składałam mojej najlepszej ''Przyjaciółce'' życzenia urodzinowe w których pisałam, że jej na prawdę bardzo potrzebuję.

To takie dziwne ile można stracić w jeden weekend..

Niby byłam najważniejsza, chociażby ważna. A teraz? A teraz jestem w sumie nikim. Zawsze byłam tą na którą zawsze Ona mogła liczyć. I w sumie może. Nigdy bym jej nie odmówiła pomocy.

Ale na czym tak na prawdę polega przyjaźń?

Zawszę myślałam, że na byciu. Tak po prostu. Na dobre i na złe. A nie tylko na złe.. Jak jest okropnie i potrzebne są kilka słów otuchy. Myślałam, że na spędzaniu czasu razem. Nie ciągle, nie codziennie, ale gdy potrzebujemy to zawsze ta osoba jest przy Nas. Zawsze możemy być pewni, że jest do kogo odezwać się.

Zawiodłam się. Na prawdę się zawiodłam.

Wiem, nie jestem idealna. I też popełniam błędy. Pewnie minie mi kiedyś to co teraz uważam za bardzo wielką krzywdę, ale chyba nie będzie już tak jak było.. Już nie będę potrafiła powiedzieć jej wszystkiego bo będę czuła, że to nie stosowne. Wiem, że każda z nas ma swoje życie, ale wydawało mi się, że jakoś, jakimś cudem uda się je przeżyć razem.

Niestety wybrała inną drogę.. Nie poradzę na to nic niestety.. Nie potrafię jej powiedzieć w prost, że mnie to boli, że jest mi tak cholernie przykro, że mnie zostawiła i stwierdziła, że z kimś innym będzie lepiej.

Chce mi się płakać.

Szkoda mi tego wszystkiego.. Tego wspólnie spędzonego czasu.. Tych wszystkich wspólnych wspomnień.. Tego jak byłam i Ty byłaś dla mnie jak nie było nikogo... Ale teraz już masz z kim spędzać swój cenny czas.. I nie chodzi mi o chłopaka. Eh.. Ty wiesz o co chodzi..

Niestety życie płynie dalej.

Zostałam sama. Całkiem sama. Przyjaźń na dobre i na złe nie istnieje. Chyba czas się zająć sobą..

''- Naprawdę jesteś niemiły - odparła wiesz o tym? Masz problem z kobietami?

-Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuje - wyjaśnil - Wszyscy mnie wkurwiają.''

''I tyle z ciesznia się jesienią. Październi za nami, listopad szybko mija i zaraz grudzień. A potem Nowy Rok. Ale tak na prawdę taki sam.''

Nadal PrzyŻyciu

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło