Oni wszyscy

11.01.2018 23:15:04

Ania nie przepada z kontaktem fizycznym. Zawsze się odsuwa gdy ktoś chce ją przytulić. Lecz lubi rozmawiać z ludźmi przez internet i okazuje im tyle czułości na ile ją stać.

Krzysztofa często przepełnia złość, którą dusi w sobie i nie pozwala jej uciec na zewnątrz. Ludzie postrzegają go jako spokojnego i opanowanego. Nikt nie wie, że chętnie by ich wszystkich brutalnie zabił.

Kasia ma wyrzuty sumienia za najmniejszą drobnostkę. Zgubienie złotówki od jej rodziców jest dla niej przykre.

Bartek jest uzależniony od porno. Podniecają go rzeczy, które dla innych są obrzydliwe. Powoli nie wystarczają mu treści z wierzchniej warstwy internetu.

Maja była prześladowana w szkole przez rówieśników. Obecnie nie słyszy obelg, lecz zdaje sobie sprawę, że inni za jej plecami źle o niej mówią. Źle się z tym czuje.

Konrad nie wierzy w boga. Uważa, że odpowiedzią na wszystkie pytania jest nauka. Niestety jego rodzina tego nie akceptuje, sprzeciw skończy się poważną awanturą.

Julia była molestowana. W wieku 4 lat, a następnie w wieku 12 lat przez dwie różne osoby. Julię podniecają dzieci, Julia wie, że jest potworem.

Jakub ma fobię społeczną. On w ogóle nie wychodzi z domu.

Karolina często się stresuje, czego efektem są rozwolnienia i ból brzucha. Utrudnia jej to życie.

Maciek był złośliwym i energicznym dzieckiem. Nieakceptowany przez inne dzieci, frustrację fizycznie i psychicznie rozładowywał na babci. Babcia wpadła w depresje. Maciek nie wie czy się obwiniać.

Monika chciałaby porozmawiać z rówieśnikami o czymś poważnym. Nie może, są zbyt dziecinni.

Wojtek martwi się o swoich rodziców. Są bardzo narażeni na różne choroby, a zwłaszcza na raka.

Lena uważa mężczyzn lepszych od kobiet. Lena nie może potraktować kobiet na poważnie. Lena pisze w formie męskiej, lecz wie, że na to nie zasługuje.

Karol widzi ludzi jako zwierzaczki, pupilki, którymi można sterować jak się chce. Oczywiste, proste, głupiutkie i niedoświadczone. Karol chciałby być jak oni.

Daria nie potrafii przywiązać się do ludzi. Nie rozumie co to znaczy. Daria mogłaby porzucić przyjaźń trwającą 4 lata z dnia na dzień.

Mateusz stracił pamięć. Matuesz czuje pustkę w głowie.

Ala czasami przenosi się do przeszłości. To flashbacki.

Filip ma starszego brata, którego kocha. Starszy brat każe mu umrzeć. Filip się nie załamuje. Starszy brat grozi mu siekierą. Filip kocha swojego brata, chce go przytulić. Starszy brat go bije. Filip go kocha.

Paulina ma myśli samobójcze. Ona chce to wszystko skończyć.

Jestem P., jestem nimi wszystkimi.

P. milczy. Wie, że ludzie są na to za delikatni.

Marchewia Sopocka

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło