Głupia miłość i lodowisko

21.11.2017 20:42:15

Jestem taka głupia. Ostatnio czuję się piękniejsza, podobam się sobie. Ale kiedy zobaczyłam dziś moją pierwszą miłość, o której miałam nadzieję, że zapomniałam już dobrych parę lat temu zaczęłam w sekundę mega krytycznie na siebie patrzeć. A to mogłam ubrać coś lepszego, a to mogłam o siebie zadbać.. Zaczęłam wewnętrznie piszczeć i być jak te wszystkie zakochane nastolatki. Głupie nastolatki. A jak zeszłam z pola jego widzenia? Wszystko wróciło do normy. I żeby było jasne. Zamieniłam z nim w życiu może.. jedno słowo? I to go nie pamiętam, bo byłam zbyt zawstydzona tym, że do mnie cokolwiek powiedział. Jak można się zakochać w kimś tylko z tego powodu? Jestem ekstremalnie głupia. Pewnie mnie nawet nie pamięta. Jedynie może kojarzyć, że ktoś taki egzystował w jego szkole.

Zmieniając temat. Byliście już na lodowisku w tym roku? Uwielbiam jeździć. A, właśnie, kiedy formujecie węża (jeden za drugim) starajcie się nie być na końcu. Bo kiedy wąż robi slalom, tył nigdy nie wyrabia na zakrętach. Raz po prostu się wywróciłam, a za drugim razem poleciałam w sam środek węża. Rozumiecie. Ogon się zagiął. Ale dzięki temu wypadowi załapałam sporo inspiracji do opowiadania ^^. Może kiedy wreszcie się zbiorę i poskładam wszystkie te kawałki do kupy to wstawię tu fragment. Ale kiedy to nastąpi? Może i miną lata, a może parę dni? Los pisarza amatora nieznany nikomu. Ale jako, że napisałam tam sporo to tutaj teraz nie potrafię dobrze złożyć zdania. Albo to po prostu już ta godzina..

Muolen ♥

Komentarze:
1. Fantastka :) 18:46:48 24.11.2017
haha uwielbiam los pisarza amatora ;P szkoda tylko, że wszystko zaczynam, a nic nie kończe
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło