1.

18.11.2017 10:11:44

Nie bardzo wiem od czego powinnam zacząć.

Szukam miejsca w którym będę mogła odkryć kim na prawdę jestem. Miejsca gdzie będę umieszczać swoje najskrytsze sekrety i emocje których nie wyjawiam na co dzień nikomu.

Jestem człowiekiem zagubionym. Nie wiem kim byłam kiedyś, kim jestem, kim chcę być.. Czasami wolałabym zniknąć, ukryć się gdzieś gdzie nikt mnie nie znajdzie, gdzie nikt nie będzie ode mnie rządał i wymagał.

Z pozoru moje życie wygląda na udane, poukładane, szczęśliwe. Jednak gdy się zajrzy głębiej można poczuć lęk, strach, niechęć, zmęczenie.. Walczę sama ze sobą już od kilku lat. Od kilku lat próbuje dowiedzieć się kim na prawdę jestem, czego pragnę, czego potrzebuję. Wciąż towarzyszy mi poczucie wegetacji. Nie żyję całą sobą, tylko odrobiną, więc po co w ogóle tak żyć?

Ten wpis to również jeden wielki haos. Jest w mojej głowie tyle ukrytych myśli i słów których nie potrafię wydobyć na zewnątrz. Przez nie się dusze i podupadam.

Mysza .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło