Przyjaźń damsko- męska, czy istnieje ?

01.12.2017 01:14:53

Poznałam pewnego chłopaka ( nazwijmy go X) niby tylko niewinne rozmowy ale czułam, że się angażuje, ale nie w taki sposób jak w relacje z mężczyzną z którym chce być ale jako relację przyjaźni. Wyszliśmy na spacer jeden drugi piąty nagle zaczeło mi zależeć ( dalej na przyjaźn) czułam, że on mnie słucha a ja słuchałam jego. Bolało mnie jak nie odpisywał na fejsie ale podobno on tak ma...nie wiem :(

obecnie odpisuje na wszystkie wiadomości ode mnie, na smy ode mnie.... NIe wiem czy on przypadkiem się nie za bardzo angazuje. Opowiedział mi wiele o swoim życiu kolegach dziewczyach które mu się podobają które nie... i boję sie że on zaangażuje sie za bardzo....a co ze mna ? cały czas chce traktowac to jako przyjaźń ale coraz częściej łapie się na tym, że chiałabym z nim pogadać wyjść na piwo ale nie proponuje mu tego :( ( słabo prawda ? ) Potrafimy rozmawiać godzinami, martiw sie o mnie ale najgorsze jest to że nie powie o tym mi a wypytuje moje kolezanki mimo, że X ma ze mną jedne zajęcia czy wykładyczęsto łapie sie , że szukam go wzrokiem gdzies na sali czy korytarzu ,często chce po prostu się z nim przywitać i zamienić chociaz jedno słowo.. nie wiem ak sobie pomóc...nie chciałabym niszczyć przyjaźni ale z drugiej strony mam wrażenie , że on czuje domnie coś więcej ... spogląda na mnie nieraz a jak patrze odwraca wzrok, piszemy ale jednak to nigdy nic więcej ( wiecej w sensie rozmowy) jednak on potrafi poprawic mi humot nawet gdy jest ciężko :( Czy to aby na pewno jest przyjaźń?

Irracjonalne

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło