Zagubiona

05.12.2017 19:51:26

Czuje się totalnie zagubiona. Zupełnie tego nie rozumiem, Nie wiem, co takiego się wydarzyło? Powinnam czuć się dobrze, powinno być tylko lepiej. Wydostałam się z fatalnego związku, uczestniczę, w terapii. Tymczasem jest tylko gorzej. Nic mnie nie cieszy. Czuje się jak pusta bryła. Satysfakcje, jakąś satysfakcję przynosi mi tylko praca. Tam mogę się zapomnieć. Poświęcić uwagę czemu innego niż swoim myślom. Potem przychodzi godzina 17 i pojawia się niepokój. Boje się tego momentu, kiedy wyjdę z pracy.Mam wyrzuty sumienia, że zbyt dużo uwagi poświęcam swojemu fatalnemu samopoczuciu, że się użalam nad sobą, że celebruje stan, w którym jestem. Powinnam wziąć się w garsć i przestać pieprzyć. Tak pewnie doradziła mi większość osób, gdyby wiedzieli jak się czuje.Ostatnio gdy byłam, w domu siostra powiedziała, że się zmieniłam, spoważniałam, Zapytała gdzie jest ta spontaniczna, roześmiana Monia, która lubi się wygłupiać. Chciało mi się płakać, gdy to usłyszałam. Nie wiem gdzie ona się podziała.Potem leżąc na kanapie obok mamy, spontanicznie powiedziałam, mojej mamie, że jestem nieszczęśliwa, na co ona rzuciła jakiś komentarz jak by nie wierzyła w wiarygodność tych słów.Martwię się o siebie i zastanawiam się, kiedy będzie lepiej i czy będzie lepiej.Nie wiem czy moje działania teraz są rozsądne. Daj się ponieść nowym doznaniom i wydarzeniom i nie wiem, czy jest to w duchu poznawania się i nowych doświadczeń czy desperackie poszukiwanie uwagi, miłości, nie wiem czego. Robię coś, czego kiedyś bym w życiu nie zrobiła i czuje się potem fatalnie. Czuje się poniżona. Te zasady, którymi kiedyś sie kierowałam sprawiały, że czułam się jakaś, określona. Teraz czuje się pusta, nijaka, nie wiem co jest dobre a co złe. Nie wiem jaka jestem? Co sprawia, że jestem wyjątkowa? Czuję jak bym miała dziurę w środku.

Odcienie Pustki

Komentarze:
1. ? ? 23:11:47 05.12.2017
Też się tak czuję na codzień, ale już to zaakceptowałem. Znajdź jedną dobrą rzecz, która Cię satysfakcjonuje i poswięc się jej. Dobra rzecz to taka której na pewno nie będziesz żałować. Powodzenia.
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło