Przyjaźń damsko-męska NIE istnieje

12.12.2017 18:25:39

12 grudnia

Niedawno zorjentowałam sie ile dla mnie znaczy pewna osoba. Była to osoba dość bliska. Może nawet i za bliska i dla tego teraz tak boli.

Pare dni temu dowiedziałam się że poznał on dziewczynę, że zaczeli ze sobą chodzic. Po tym jak sie o tym dowiedziałam zaskoczyłam sie swoimi uczuciami. Były one szczęśliwe, smutne, złe, zranione itp. Tylko dla czego? W końcu to był mój przyjaciel "nic wiecej". Po mimo tego iż oboje coś do sibie czuliśmy zawsze pozostawaliśmy przyjaciółmi. Żaden z nas nie miał odwagi powiedzieć co czuje do drugiej osoby. I teraz ... Teraz wiem że go straciłam, wiem że go kochałam W sumie to nadal kocham.

Jako jego przyjaciółka wierzę i trzymam kciuki za to żeby im się udało.

Ale jako ktoś więcej mam do niego nienawiść. Nienawidzę go za to że po mimo tego jak się starałam i tak to zlekceważył.

Bardzo bym chciała cofnąć sie w czasi. Tylko wiem że to nie możliwe.

Powiedziała bym mu wtedy wszystko, wszystko to co do niego czuje. 😓😓

Teraz mażę tylko o tym żeby przytulić się do niego tak jak kiedyś. Zwyczajnie porozmawiać. Poznać się głębiej. A nawet i zacząć wszystko od nowa. Tylko żeby to było jeszcze możliwe.

Kocham Cię B.... 💔💔

Edytka Jakaś

Komentarze:
1. Renata 18:30:22 14.12.2017
Cześć!
Często jets tak w przyjaźni że jedna ze stron się zakochuje. Miałam tak ze swoim przyjacielem z początku była to relacja czysto koleżeńska ale czułam że czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Jednak on kocha inną i chyba się zeszli znów po raz 3.. Największe co mozesz dla niego zrobić i co świadczyć będzie o twojej największej milości do neigo to pozwolić mu iść swoją drogą i wyzbyc się nie nawiśći do niego inaczej nie uda się to wszystko..
Pozdrawiam
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło