14 luty 2018

15.02.2018 16:49:55

Nawet bym nie pomyślała, że ten jeden jedyny dzień w roku aż tak odmieni moje życie.

Nie dawo myślałam nad tym czy warto żyć, po co to w ogóle. Żałose nie raz bywa to jak bardzo ludzie nas zawodzą. To jacy są oni na prawde.

Może...? Może i my jesteśmy tacy ŻAŁOŚNI ?

Ale NIE !!! To nie my. My jesteśmy idealni. Każdy z nas na swój spoób. Wszyscy maja wspólną punkt w życiu. ŻYJESZ TOŻYJ JAK NALEŻY.

Tyle razy to słyszałam. Nawet nie zdawałm sobie sprawy jak wyglada moje zycie w oczach innych, Teraz... HA !! Teraz to mam to w dupie.

Mam gdzies co inni myślą na mój temat. Co mówią za moimi plecami.

Chcą, to niech mówią. Czuje się sławna, w centrum uwagi. A to jest dla nas wszystkich coś co by każdy chciał osiąfnąć.

No i co z tego że sie śmieją. Pomyśl racjonalnie, Śmiech to zdrowie, czyli jesteś ich lekarstwem. Zacznij śmiac sie z nimi a oni przestaną.

Ale... Nie o tym chciałam napisać. Wczoraj były walentynki, Święto, które ja nie nawidze. W sumei to kiedys nie nawidziłam teraz... Teraz to moje ulubione świeto. Święto zakochanych. To w tym dniu dzieą sie cuda.

Chłopak, który mi się podoba, nawet nie wiedziałam że zna on moje imię a tu ... A tu WIELKIE WOW zrobił mi walentynke, dał kwiatka.

Nawiet nie spodziewałam sie ze tak to sie potoczy, ale ... Ale jest probem bo ja już się poddałam. Uznałąm że to nie ma sensu. A teraz? Teraz nie wiem co mam myśleć. Jest on nadal ważny ale czyżby aż tak ... ? Raczej nie, w końcu to ŻAŁOSNE nawet sie z nim nie koleguje. Może i to nawet lepiej. Przynajmnie nie robie sobie pie*rzonej nadzieji na jakis związek.

Po tych walentynkach cały mój swiat sie zawalił. Poczułam sie jak bym sama się nie znała. Jak bym była kimś zupełnia obcym. Tylko dlaczego ... ?

Możesz do mnie napisać:

FB: Marcelina Erchenia Baiger

EMAIL: zielonewloski699@gmail.com LUB eliza.elizka222@gmail.com

SNAP: mbaiger7

CZEKAM ;* ;*

Edytka Jakaś

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło