Piosenka

02.12.2017 17:33:31

Ciągle o niej myślę, pisząc to lecą mi łzy - nie wiem dlaczego. Nigdy w życiu nie czułem czegoś takiego, to wywołuje we mnie ogromnie silne emocje.

Kiedyś pisałem piosenki, nie miały one głębszego sensu, ponieważ nie dotyczyły żadnych ważnych chwil, wydarzeń, osób. Ciężko się je pisało, robiłem to, bo moim marzeniem było zostać piosenkarzem. Po tym jak się z nią spotkałem coś rozrywało mnie od środka, nie wiedziałem co zrobić, jak pozbyć się tego uczucia więc postanowiłem wylać z siebie wszystkow piosence. Tak jak tamte pisałem i poprawiałem po kilka dni, tygodni, tak tę napisałem w ciągu 2 nocy.

Mam nadzieję, że kiedyś się odważę i dam jej tekst tej piosenki.

To już trzeci wpis. Niekórzy z Was, którzy to czytają myślą pewnie co za pizda, cipa, baba nie chłop. Powiem Wam tylko tyle, że macie racje, ale prawdopodobnie nie znacie tego uczucia. To nie jest pierwsza lepsza loszka z imprezy i nie boję się Jej tego powiedzieć, ale tego, że zacznie być między nami dziwnie i stracę Ją nawet jako koleżankę, a tego bym nie przeżył.

S .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło