Nie wiem co ja tu robię...

05.12.2017 22:11:18

Mam 16 lat przeżyłem więcej niż niektórzy dużo starsi. Od dragów do kradzieży.

Dla niekórych z was to może być śmieszne co ja mogę wiedzieć o życiu ale naprawdę wiem...

Gdy miałem 13 lat spaliłem pierwszą lufkę haszu , co czułem ? było chujowo ale i tak chciałem więcej . 14 lat pierwsza kradzież przez namawianie kolegi. Za jebane słuchawki za 50 zł prawie dostałem kuratora ale szefowa sklepu dała ostrzeżenie i musiałem za nie zapłacić... Ciekawe co by było gdybym nie miał kasy przy sobie. Przez cały rok szła lufka za lufką blant za blantem szczeniak dzień w dzień objarany zielskiem patola. Co miała czuć ta mała kurwa bez uczuć sam już nie pamiętam . Nie jeden wpierdol zaliczyłem nie jeden wygrałem . Czemu los mi to dał ?

Sam zadaje sobie to pytanie i nie znam na nie odpowiedzi.

Tak zmieniło sie moję życia przez 3 lata po ukończeniu 15 lat starałem się wyjść na prostą... Zaczołem czuć jak inni ludzie miłość, nienawiść , smutek , żal.

Obecnie mam 16 lat i przyjaciół za których oddam życie i oni za mnie kocham ich jak rodzine i całym sercem wierze że są prawdziwi .

Bartek

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło