jestem sama

15.12.2017 23:03:41

Czasem czuję pustkę, jak bym była sama na tym świecie. Niby mam rodziców i wspaniałą siostrę, ale czuję, źe coś mnie różni z nimi. Coraz mniej możemy się dogadać, coraz częściej czekam na dzień kiedy będę mogła żyć na własny rachunek. Czuję pustkę, dlaczego tak jest? Nie wiem, jeszcze prawie rok temu dzieliłam swoje sukcesy i porażki, z nim. Dziś? Dziś jestem sama jak palec, a jedyna osoba której ufam? Nie ma takiej. Codziennie modle się do mojego zmarłego dziadka, o to żeby to był tylko sen, żeby się skończył, a wszystko było jak dawniej. Wiem, że on mnie wysłucha i zachowa wszystko między nami. Tylko po co się łudzić, przecież to nigdy nie wróci. Chyba zostałam się sama, sama z własnymi problamami, z własnymi porażkami, nie mam z kim podzielić się chwilami szczęścia, zresztą ich już też nie mam. Brakuje mi go, tak strasznie.

Dobranoc.

Ema S

Komentarze:
5. Romełobez Juli 16:00:15 19.12.2017
Nie myślałaś o tym żeby odsłonić siebie i powiedzieć im co ci się klebi w głowie. Po prostu zacząć mówić nie myśląc o tym czy zrozumieją, za akceptują. Dobrym rozwiązaniem jest napisanie tego wszystkiego, łatwiej jest wszytko powiedzieć nie podając się emocja.
4. Ema S 23:53:02 18.12.2017
@Romełobez Juli
Chciałabym usiąść i powiedzieć im co mnie boli, co mnie męczy, czego potrzebuje. Chciałabym żeby zrozumieli, że są sprawy ważne i ważniejsze.
Żeby, umieli dostrzec, że wcale się tak szybko nie zbieram po porażkach, jak im się wydaje.
3. Romełobez Juli 01:04:17 18.12.2017
W takim wypadku ciężko znaleźć nić porozumienia. Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa ale nie zawsze możemy sobie na nią pozwolić.
Zupełnie inni? Ale były momenty w których potrafiliscie być razem może trzeba jeszcze więcej cierpliwości.
2. Ema S 23:48:08 17.12.2017
@Romełobez Juli często próbuję,ale jesteśmy inni, nie wychodzi nam porozumienie
1. Romełobez Juli 23:25:15 17.12.2017
Hej
Pisząc tutaj nie jesteś sam. Zawsze jest ktoś kto cię po prostu wysłucha.
Na pewno warto znaleźć jakiś sposób na odbudowanie relacji z rodziną :)
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło