Młoda alkoholiczka bulimiczka

14.12.2017 17:49:44

Hmmm to pierwszy wpis więc powiem troche o sobie. Mam prawie 21 lat. W przeszłości chorowałam na anoreksje, teraz (jakieś 5 lat) na bulimie. Byłam z chłopakiem prawie 4 lata ale przed moimi 19 urodzinami pojamił się drugi. M (pierwszy chłopak) zostawiłam dla K (drugi chłopak). M specjalnie za mną pojechał na studia do Warszawy, mimo tego że chciał do Krakowa. Całe liceum byliśmy razem w klasie. To dzięki niemu napisałam świetnie mature. Za to z K nauczyłam się żyć i cieszyć się tym. Jest zaradny, zqrabia 5tys a ma 21lat. Jesteśy prawie jak małżeństwo, ale znowu pojawił się M. I chyba coś do niego czuje. Nie wiem co mam zrobić. Jestem dorosła a mam problemy jak nastolatka. To co pisze jest haotyczne bo zapomniałam dodać że jestem alkoholiczką i znowu jestem pijana.

A. W.

Komentarze:
2. A. W. 18:37:42 14.12.2017
Renato dziękuję za miłe słowa :) nie tak łatwo zdecytować z M byłam jak miałam raptem 14-18 lat. W takim wieku każdy jest głupi i niedojrzały. Teraz dojrzał i gdybym miała kilka lat temu wybór on (teraz) czy K to wybrłabym jego. Ale do K już jestem przywiązana. Z alkoholizmem nie tak łatwo. W moim domu siębpije dużo. Mojq mam jest nauczycielką a i tak codziennie O je 5-6 piw. Dla niej to jest nic ale mnie też w to wciągnęła
1. Renata 18:26:55 14.12.2017
Cześć, nie wiem kim jesteś ale życzę Ci abyś podjęła najmądrzejszą decyzje. Moim zdaniem nie wiem czy ejest sens wchodzić drugi raz w to samo skoro raz wam nie wyszło..
A co do alkoholizmu może powinnaś udać się o pomoc gdzieś. .:)
wszystkeigo dobrego
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło