Miłość, Zdrada, Braterstwo #1 Prolog

18.12.2017 01:38:09

Ah...

Mieliście kiedyś najlepszego przyjaciela? Takiego z którym można było pogadać o wszystkim? Takiego który miał takie samo hobby co wy? Takiego z którym czuliście się dobrze i bezpiecznie?

Ja takiego "miałem"...

2.09.13

Pierwszy dzień gimnazjum. Niby to nic strasznego, ale... Ale byłem pierwszy raz w nowym miejscu, gdzie nie znałem nikogo. Stałem w ciemnym korytarzu. Rozglądając się zauważyłem jeszcze pare dzieciaków, tak samo poddenerwowanych jak ja, ale prawie każdy z nich stał z kimś. Możliwe że ze swoimi kolegami/przyjaciółmi. Nic tak nie boli jak samotność, a odczuwałem ją naderwszystko.

Nagle drzwi sali pod którą stałem się otworzyły. W końcu coś się działo i mogłem skupić swoje myśli na czymś innym. W drzwiach stała starsza kobieta.

Nie znałem jej, ale po wyglądzie i rodzaju uśmiechu, wiedziałem już kto to. MATEMATYCZKA. Ten rodzaj kobiet da się łatwo odróżnić od innych kobiecopodobnych ssaków. Zazwyczaj to blondynki naturalne lub farbowane, które śmieją się tylko w tedy, kiedy wiedzą że mają nad kimś władzę. W końcu jej usta się otworzyły i wypowiedziały tylkocztery słowa: "Proszę wejść do klasy". Wszystkie dzieciaki obok mnie osłupiały. Odczułem ulgę że nie tylko ja się, aż tak stresuję. Nagle jak zaprogramowane, wszystkie po kolei zaczeły wchodzić do klasy. Ja niestety za długo się przyglądałem tej sytuacji i kiedy wszedłem do klasy zorientowałem się, że wszystkie najlepsze ławki są już zajęte. Nie było innego wyjścia. Musiałem usiąść w pierwszej ławce. Miałem już tego dość! Stres mnie zżerał w całości. Nie znałem, ani jedno z tych dzieciaków, które mnie otaczały.

-Przepraszam, czy to miejsce jest wolne?-Odwróciłem się i zobaczyłem wysokiego chłopaka w okularach.

-Jasne-Odsunąłem mu kszesło, a on energicznie usiadł na nie.

-Jestem Michał

Rebeliant X

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło