PIERWSZY WPIS I JA

23.12.2017 23:38:59

Hej.

Jako że to pierwszy wpis wypadałoby się przedstawić. Mam na imię Karolina i liczę 15 wiosen hah. W sumie jestem osobą pozorną. Zależy jak kto mnie dobrze zna. Śmiałość i uśmiech to takie cechy, które z pewnością u mnie można dostrzec. Są też takie rzeczy, które nie zauważy się na pierwszy rzut oka. Nie będę tu mówić o nich konkretnie, bo myślę, że z czasem gdy będę pisać więcej tutaj, będzie można to wywnioskować.

Nie wiem w sumie na czym polega ten pamiętnik internetowy, kto widzi te wpisy itd. ale bedę go starała się traktować jak taki papierowy. Z pewnością zaczne od moich wspomnień i tych good i tych bad (zawsze trochę mieszam język polski z angielskim bo lubię :)), przemyslenia życiowe itd pewnie też tu się pojawią. Moje życie przez pewien dłuższy czas to było wielkie dno, więc chce pokazać innym, że trzeba wierzyć, że będzie okay, a z czasem wszystko się ułoży, bo karma wraca.

Na tą chwilę myślę, że to tyle.

o ps. mój język polski utyka i ledwo wyciągam się w szkółce na 4, więc proszę przymknij oko na błędy

willbeokay

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło