7m

02.03.2018 23:09:14

Uczucie szczere i silne. Nigdy jeszcze tak mocno nie czułam. Mimo wszystkiego co było, przeżywam najpiękniejszy okres mojego życia.

Czuje się zobowiązana, pierwszy raz. Pierwszy raz na poważnie, bezgranicznie zobowiązana.

Miesiące nauki zmieniły mnie nie do poznania. Potrafię o siebie zawalczyć, ale nie tylko o siebie. Wiem, że jeżeli chce, to potrafię i mogę coś zmienić. Ograniczenia nie istnieją, tak samo jak smutne zakończenia. Bo przecież po każdej burzy wychodzi słońce.

Śmieje się już z tego co było, bo przepłakałam w życiu za dużo. Przeszłość traktuje jak swój ulubiony serial. Oglądam go codziennie po kilka razy. Analizuje, myślę, wyciągam wnioski, wierzę.

Tak, cholerna ze mnie optymistka. Nie, nie wmawiam sobie. Wiele sobie uświadomiłam i od tej pory żyje mi się zdecydowanie lepiej. Nie załamuje się. Ile można spadać na samo dno? Co by nie było, tak czy siak będzie dobrze.

Xyz

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło