Miłosne problemy

06.01.2018 13:38:46

Zakochałam się w pewnym chłopaku z mojej klasy. Jest miły przystojny i pomocny, ale jego siostra nie może wiedzeć co do niego czuje ponieważ jest to moja przyjaciółka. Miłość i uczucie jakie do niego darze jest czymś wielkim. Lecz przez historie z moimi rodzicam boje się związków. Boje się że mogę osobe na której mi zależy skrzywdzić lecz dzięki koleżankom wiem że powinnam powiedzeć co do niego czuje i kim dla mnie jest. Pewna osoba o imieniu Jagoda pomogła mi uwierzyć w siebie i dała mi siłę aby o niego walczyć i być szczęśliwa.

Wiktoria

Komentarze:
1. Dziamdzian anonim 23:23:40 07.01.2018
Dlaczego jego siostra nie może o tym wiedzieć ? To chyba nawet lepiej że jest Twoją przyjaciółką to raczej ułatwia sprawę pogadaj z nią o tym tak będzie najlepiej, ona pomoże Ci się z nim umówić i wszystko będzie ok ;)
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło