2 kwietnia 2018

09.01.2018 21:27:50

Byłam dziś na zakupach z Adą i Weroniką. Kupiłam sobie piękną sukienkę! Na pewno wystąpię w niej na święta wielkanocne w domu. Jest po prostu idealna.

Andrzej wrócił wczoraj z konferencji. Normalnie się ze mną przywitał, a potem siedział ze mną i mamą i razem oglądaliśmy film. Może on miał jakiś kryzys sam ze sobą i dlatego tak się zachowywal? A może po prostu to ja w jakiś sposób go nieświadomie prowokowałam?

Wiem jedno, na pewno nie powiem mamie. Bardzo go kocha i jest z nim szczęśliwa. Nie chcę im tego psuć.

Jutro przyjeżdża Klaudia. Nareszcie się z nią zobaczę. Zapewne przyjedzie ze swoim chłopakiem Maćkiem jak co roku. Andrzej nie przepada za nim. Nie rozumiem dlaczego. Jest serio fajny i widać, że bardzo zależy mu na mojej siostrze.

________________________________________________________________________________________________________________________________

Sprawcami wykorzystywania seksualnego mogą być dorośli, ale także inne dzieci bądź nastolatki. Sprawcami są najczęściej osoby z otoczenia dziecka – w 80% przypadków dziecko zna swojego sprawcę .Wykorzystywanie seksualne dzieci może być skutkiem pedofilii, ale nie musi. Sprawca może wykazywać seksualne zainteresowanie i współżyć z osobami dorosłymi, a także podejmować zachowania seksualne z dzieckiem, zachowania te mogą być wynikiem jego frustracji związanych z niskim poczuciem własnej wartości czy defektami fizycznymi.

Anna Bielska

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło