5 kwietnia 2018

09.01.2018 21:35:50

Jest grubo po 24. Andrzej właśnie opuścił mój pokój. Nic się nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej niż było... Nienawidzę go za to co mi robił i co zrobił mi dziś w nocy. Ten skurwysyn mnie zmusił.... kazał mi uprawiać z nim seks!!!!! Powiedział, że tak wyglądałam dziś w tej sukience na obiedzie, że nie mógł już się powstrzymać i musiał to zrobić. Powiedzial też , że od tej pory będzie przychodził do mnie każdego wieczora. Jestem po prostu roztrzęsiona!Czym ja sobie na to wszystko zasłużyłam? Nie powiem o tym nigdy nikomu. Jest mi tak strasznie wstyd... Nie chciałam tego tak nazywać. Nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego mnie spotka, ale po prostu stałam się ofiarą molestowania seksualnego. Nie chce mi się żyć.

________________________________________________________________________________________________________________________________

"Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego oraz taka,która doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności (art. 197 par. 2 k.k.) podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12 "

Anna Bielska

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło