18 kwietnia 2018

09.01.2018 21:45:51

Od dwóch tygodni nie chodzę do szkoły tylko wagaruję. Scenariusz wieczora od tamtego dnia jest taki sam. Andrzej przychodzi praktycznie codziennie.

Dziś zamiast do szkoły poszłam do sklepu aby pokupować więcej bluzek z długim rękawem, aby zakryć rany po cięciach żyletką. Dobrze, że dostałam trochę pieniędzy na święta, to miałam za co kupić te bluzki.

Tnę się, bo daje mi to ulgę. Nie wytrzymuje już tego. Czuję się taka brudna... Mam ochotę umrzeć i czuję, że jestem już na skraju.

Znajomi piszą i dzwonią do mnie, a ja nie odbieram ani nie odzywam się do nich w żaden sposób. Nie chcę z nimi przebywać. Kto wie, może wśród nich też jest ktoś, kto chciałby w ten sposób mnie potraktować.

Poza tym co jeśli ktoś się z nich dowie o tym co robi mi mój ojczym?

Do końca życia będę miała opinię dziwki, która puszcza się z własnym ojczymem.

Nikt nie uwierzy, że on mnie do tego przymusza i nie daje mi innego wyboru. Dziś, żeby wyjść z domu musiałam nałożyć tyle tapety na twarz, ponieważ przy ostatnim razie gdy próbowałam się wyrwać, dostałam mocno w twarz. Mama spytała co mi się stało. Powiedziałam, że uderzyłam się o drzwi. Zaskakujące jest to, że uwierzyła mi albo po prostu nie obchodzę jej już. Jest tak zajęta pracą, że zupełnie nie widzi tego, co się dzieje w domu.

________________________________________________________________________________________________________________________________

Wybrane skutki molestowania seksualnego:

– „zamknięcie się w sobie,

– nie uczestniczenie w życiu rodzinnym lub koleżeńskim,

– samouszkodzenia, próby samobójcze,

– wagary,

– ofiara ma wieczne poczucie winy,

– poczucie straty „niewinności”,

– uczucie stygmatyzacji, dziecko często ma przekonanie, że na zawsze pozostanie ofiarą przeżytych doświadczeń,

– uczucie złości wobec sprawcy, a także osób, które według dziecka mogły, ale nie ochroniły go przed molestowaniem,

Anna Bielska

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło