Ciąg dalszy

09.01.2018 21:50:23

Ania została znaleziona w pokoju tego samego dnia, ledwo żywa przez swoją mamę. Nałykała się tabletek uspokajających, zapiła to setką wódki i zasnęła. Lekarze w szpitalu ledwo ją odratowali. Po odzyskaniu pełnej świadomości, Ania zwierzyła się psychologowi wysłanym do niej w szpitalu przez lekarzy.

Po rozmowie z Anią pani psycholog dr Maria Nowak postanowiła przeprowadzić długą rozmowę z jej mamą. Rodzicielka była w ostrym szoku, jednakże tego samego dnia wystawiła walizki męża za drzwi. W ciągu tygodnia złożyła pozew o rozwód oraz doniesienie na męża na prokuraturę.

Jak okazało się na sali sądowej w sprawie Andrzeja P., oprócz małoletniej, molestował on również w wieku 15-18 lat starszą siostrę Ani - Klaudię, a dodatkowo był podejrzewany o molestowanie seksualne swojej pracownicy 10 lat temu, jednakże sprawa została umorzona, z powodu niedostatecznych dowodów.

Ania została skierowana do szpitala psychiatrycznego, ponieważ stwierdzono u niej ciężką depresję oraz ASD.

.....

EFEKTEM WYKORZYSTYWANIA SEKSUALNEGO W DZIECIŃSTWIE JEST OKOŁO:

6% diagnozowanych przypadków depresji,

6% przypadków uzależnienia od alkoholu i/lub narkotyków,

8% prób samobójczych, 10% przypadków stanów lękowych,

27% przypadków stresu posttraumatycznego

Anna Bielska

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło