Ból

21.01.2018 02:28:45

Boli mnie to jak mnie traktujesz. Jak się zachowujesz. Jak mnie ranisz....

To jak pisałaś z moim przyjacielem to był następny cios...

Przeczytałem twoje wiadomości przyrzekam ze dzwięk łamanego się serca

było słychać na jebanym księżycu. Dlaczego mi to robisz ? JA CIE TAK BARDZO KOCHAM. Od małego każdy uważał mnie za zero... Tobie uwierzyłem, uwierzyłem że jestem dla Ciebie kimś, kimś więcej. Tak bardzo się starałem.

Jeżdziłem do Ciebie, byłem zawsze kiedy mnie potrzebowałaś. Starałem się żeby zawsze był uśmiech. Jak było ci zle ja byłem... Nigdy ale to nigdy nawet jak byłem tak bardzo zły na Ciebie nie pomyślałem o tobie zle. A ty o mnie :(( To też wiem boli wiesz ? byłaś taka jadowita jak wąż który ukąsi i umierasz powolną straszną śmiercią ty mnie zaraziłaś miłością do Ciebie a ja umieram skarbie. Raniłaś reguralnie..

Nie daje sobie z tym rady.. znaczysz dla mnie tak wiele... nie potrafię Cię zostawić bo umrę z tęsknoty i z zamartwiania się czy u ciebie jest wszystko w porządku, nie zniosę więcej tego bólu, walczyłem z tymi demonami które mi mówiły żeby śkonczyć z tym życiem.. żebym się poddał. Zostawił was wszystkich i patrzył na was z góry. Jak cieszycie się że już mnie nie ma.

Stoję.. nagły ból.. myślę o tobie o tym wszystkim jak ranisz kochanie.

Klękam ból coraz mocniejszy w brzuchu jakby te wszystkie motylki umierały.

W sercu kłucie.. Nie mogę złapać powietrza. Moim powietrzem jesteś ty.

A ty zatruwasz mój tlen to tak niesamowicie boli...

Padam duszę się, nie wiem co się zemną dzieje, czuję tylko ból, cierpienie.

Zamykam oczy widzę tylko przykrości przelatują jedna po drugiej jest ich tak dużo powiedz mi dlaczego KOCHANIE dlaczego ? Powoli tracę przytomość nie chce tu być. A jednak przetrwałęm i jestem tu nadal. Jestem sam tu i mam w głebi żal w sobie mam ból i ten ciężki stan...

InteR

Daniel Makarewicz

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło