Koniec.

22.01.2018 01:02:18

To koniec nas. Przysięgam nie chciałem. Ty do tego doprowadziłaś, doprowadziłaś to zniszczenia mnie i mojego serca któe biło tylko dla ciebie.

Chciałem być z tobą na zawsze, do końca moich dni. Chciałem całować tylko twoje usta, chciałem tylko ciebie pocieszać, chciałem tylko ciebie tulić, chciałem tylko tobie robić cacy, chciałem tylko tobie mówić dobranoc, chciałem mówić tylko tobie że cie kocham i jak mocno.. najmocniej. chciałem tylko ciebie trzymać za ręke. Tylko z tobą kłaść się spać. Tylko z tobą witać nowy dzień. Żyć dla ciebie, dla nas. Z tobą jeść kolacje z tobą ją robić. Tylko tobie kroić pomidorki których tak bardzo nienawidzę. Z tobą oglądać zachody słońca. Być z tobą zawsze kiedy mnie potrzebujesz. Robić ci herbatki i przynosić am am jak masz okres. Opiekować się tobą. Mieć z tobą małe bobaski. Chodzić z tobą na spacery. Oglądać filmy z TOBĄ po naszemu tak że widzimy tylko początek nazwe filmu a potem i tak o tym zapominamy. Chciałem robić z tobą wszystko.

Kocham Cię Gosiu, twój Daniel.

Daniel Makarewicz

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło