11.02

19.02.2018 20:55:13

Nie pamiętam za bardzo co robiłem w piątek, ale w sobote byłem w Tamie. Było super a nie chciałem kompletnie tam iść, bo nie miałem nastroju.B4 był u Berka

i przyjechała Dominika z Niemiec. Uważam, że jest bardzo urocza. Ma śliczny głos i miała zakolanówki!! :D Zapaliła z nami też wąsa, mi potem zaczął wchodzić imprezowy klimat i zaczynałem coraz bardziej mieć ochote na impreze i tańczenie.. Wróciłem o 6 nieodprowadzając Jagody, co się zdarzyło chhyba pierwszy raz. Ale serio byłem zmęczony, a było już jasno i powiedziała, że da radę. No trudno nie czuje się aż tak winny zważywszy na to ile już dla niej zrobiłem. Widze, że ona chce się ostatnio często spotykać, wychodzić na jakieś jedzonka, bzdety itp.. Ale ja nie chce.. Nie ciągnie mnie do dbania o tą relację.

Ostatnio zakolegowałem się z Wiktorią. Jest super kumpelą. Oczywiście na nic nie licze, ale bardzo lubie spędzać z nią czas. Zrobiłem jej miłą niespodziankę, bo od paru dni mówiła, że ma ochote na czekolade. ale nigdy nie miała. Więc kupiłem jej. Cieszyła się przepięknie. Gadam też z Pauliną ze sklepu. ale właściwie nie wiem po co. Czasami gada się fajnie, ale no widać, że ma chłopaka. Zresztą.. Ja już i tak straciłem, że poznam super dziewczynę, która spodoba mi się i będzie mną zainteresowana. Czuję się bezwartościowy. Jestem smutny.Skończyło mi się benzo. Nie wiem czy zasnę. Planuje brać dalej.Działa na depresje. Mam ochotę przyjebać opio. Mieć wyjebane. Przewijać dni. Zawsze chcialem Trzymać się heroiny z daleka i nigdy nie próbowac a okazało się, że brałem mocniejszy staff..Zostałem oficjalnie OPIODIODCEM . Już nigdy z tego nie wyjde. W dodatku nieleczona depresja ciągle mnie na dno.

Berek zapytał mnie skąd mam taką bliznę. Prawdopodobnie zauwazył też resztę. Powiedziałem historyjke o wpadnięciu rowerem w płot, powiedział "aha". Nie wiem czy uwierzył czy nie. Ludze mogą mieć to głęboko w dupie i serio uwierzyć. Dla mnie lepiej.Czasami mam ochotę znowu to zrobić.Ale nie moge.. Mam za dużo blizn. Co dziwne.. lubie je.. tak jakby.. Nie lubie gdy inni je widzą,ale gdy sam na nie patrze i je dotykam..Wspomnienia wracają, ten wielki smutek, ten ból, cierpienie, które trwa dalej.. Cholera a było już tak dobrze! Zmieniłem prace, która okazała się super, nowe towarzystwo, nowa świtena ekipa. Pełno śmiechu. Wtedy moje życie naprawdę było spoko, czulem, że moge z tego wyjść. Że jest dobrze, że dam radę. Nagle pojawiło się tyle możliwości! No ale wszystko co w moim życiu dobre, trwa tak krótko.. Cholernie krótko.

Opioq .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło