29.03.18

29.03.2018 21:31:08

Wczoraj miałem urodziny. Życzenia złożyło około 4-5 osób. Jagoda kupiła mi jakiś drobiazg, ale nie mam dla niej czasu, żeby się z nią spotkać. Byłem u Banana pailc blanty. Skończyło się benzo, słabo działało, ale miałem tego chyba przez miesiąc w chuj. Opio w drodze, nie wiem czy doleci przed świętami czy po. Pewnie po.. Postanowiłem odnowić relacje z Bananem, bo mieszka teraz blisko i chce z nim chodzić na siłownie. Dobrze mi sie z nim trenowało, widziałem postęp a do tego pasują mu te same godziny więc użyje go jako motywatora. Prawie na pewno zmieniam pracę. Możliwe,że wracam do kurierki. Chujowe zarobki, ale cardio będzie + kondycja + siłownia. Nie wiem. Musze to przemysleć, bo chce się w końcuy wyprowadzić z domu. Musze zarabiać koło 2200. Szkoda, że ta spedycja się zjebała, wydawało się, że znalazłem swój zawód. Zawiodłem się.. Ale może jeszcze spróbuje po świętach, może jakimś cudem wszystko obróci się w dobre strony, byłoby miło, bo ostatnio depresja do mnie wraca dużymi krokami i boje się jakie to może ponieść ze sobą konsekwencje. Wiktoria już wie,że coś ze mną nie tak. Od teraz nie ściągam maski przy niej.

Niedługo wyścig autostopem,a przed tym Juwenalia. Ide na Bass Astrala. Nie jestem kompletnie przygotowany na wyjazd. Nie mam plecaka, nic. Do tego musze na własną rękę uczyć się programowania jeżeli chce skończyć tą szkołe. Nie wiem jak to będzie. Weronikia chyba nie jest w moim typie, nie wiem. Musze się z ną umówić na melanż i zobaczyć jaka jest. Mam też tindera, to jest hit! Założyłem, żeby sprawdzić czy naprawdę jestem taki beznadziejny. Mało par, więc chyba jestem. Zresztą ledwo zdjęcia tam mam, bo nienawidze swoich zdjęć. Mam ich mało. Jebana niskasamoocena. Dzięki Ci suko, depresjo.

Opioq .

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło