inny niż wiekszość

30.03.2018 01:44:45

Jako nieśmiały facet zastanawia mnie czy przez tą przypadłość mogę siebie nazywac facetem/mężczyzną.

Od zawsze nienawidziłem tego w sobie... przez to wyróżniam sie w gronie kolegów.

Ale dziś śmiało mogę stwierdzić, że ciesze sie z tego jaki jestem.

Słuchając kolegów wypowiadajacych sie na temat kobiet, że kobieta powinna być tylko ładna, zajmować sie domem, nie mieć zdania, dobrze gotować, takie cechy jak inteligencja, charakter, poczucie humoru, i inne dla mnie ważne rzeczy, to dla nich tylko sie seks liczy tak myśle sądząc po ich wypowiedziach i sposobie traktowania. Nie wiem, nie rozumiem, i nie chce zrozumieć ich sposobu myślenia, co oni myślą. A zwłaszcza nierozumiem facetów w związkach dopuszczajacych sie zdrady. I kobiet które są w stanie coś takiego wybaczyć...

Będąc z kimś mówiąc tej osobie, że się ją kocha tymi słowami daje sie tej osobie jasno do zrozumienia(tak przynajmniej myśle) że żadna inna kobieta ich nie interesuje po za nią. A i tak są zdolni do takich rzeczy... wstyd dla wszystkich mężczyzn. Dużo sie słyszy że każdy facet jest taki sam lub faceci to świnie, bo tak jest niestety jeśli tak czynią... . Dużo też słysze, że baby niezrozumiesz, że za dużo gadają, ale kto tak mówi ? Ludzie którzy myślą tylko kutasem, i tacy co nie chcą ich zrozumieć i nie potrafią słuchać... głupcy. Ale świat jest okrutny a ludzie są rózni, szkoda że w tej różnorodności jest tyle buców. Kobieta powinna być twoim skarbem, oczkiem w głowie którego sie nie chce stracić, kobiety powinno sie na rękach nosić, dbać o nie, sprawiać by na ich twarzach nigdy nie pojawił się smutek, a jeśli już jesteście w związku dbać o to by w każdej sekundzie twojego życia nie liczyło sie nic po za nią, codziennie się starać by na jej pięknej twarzy pojawiał się uśmiech i radość, czy to nie najpiękniejszy widok dla faceta jaki może tylko być ? . Być razem szczęśliwi, bo szczęście powinno się z kimś dzielić. Zaskakiwać ją każdego dnia, i zawsze się o nią starać, by wiedziała że ją kochasz najmocniej na świecie. Być razem w złych i dobrych chwilach i nigdy nie przestawać jej kochać. A gdy będą gorsze chwile i w złości bedzie chciała uciec od tego... złapać ją spojrzeć jej głeboko szczerze w oczy i powiedzieć że nie ważne jak by nie było źle nigdy nie przestaniesz jej kochać bo jest całym twoim życiem. Stawiać ją zawsze na pierwszym miejscu nawet przed kolegami bo na starość tylko ona z tobą zostanie na zawsze, ona bedzie się tobą opiekować nie koledzy. I nie przejmować się tym, że w oczach kolegów bedziesz dla nich pantoflem oni po prostu nie rozumieją czym jest prawdziwe uczucie miłości. "Miłość wymaga poświęceń, a jeśli dla niej poświęcisz wszystko będziecie szczęśliwi". A bycie szczęśliwym jest chyba najważniejsze w życiu.

A co taka osoba jak ja, nieśmiała, nigdy nie mająca dziewczyny może wiedzieć?

To że gdy bedę miał szczęście to kiedykolwiek doświadczyć, nigdy nie zranie, zawsze pozostane wierny wybrance swojego serca, zawsze bedę sie starał o jej radość na twarzy i że zawsze będzie w mojej głowie aniołem, który spadł mi z nieba dla którego będe chciał to niebo na ziemi stworzyć, byśmy w nim żyli wiecznie.

Kobieta nas urodziła, więc żadnej nie należy krzywdzić....

niesmialy .

Komentarze:
5. niesmialy . 01:14:13 01.04.2018
;)
4. Marta Kami 22:22:11 30.03.2018
Jest taka piosenka....
"Nigdzie nie znajdziesz takiego pięknego,skromnego jak ja. Nigdzie nie znajdziesz
Bo takich juz nie ma. Jak dinozaury wymarły
Jedyny egzemplarz to ja(Ty)...." Itd pasują te słowa do Ciebie jak czytam to co napisałeś. :)
3. Kot989 .. 13:18:40 30.03.2018
Wow, pięknie napisane
2. niesmialy . 02:07:16 30.03.2018
Bardzo miło mi to słyszeć, dziękuje
1. Karolina 01:52:02 30.03.2018
Facet który w tych czasach myśli tak jak Ty to naprawdę rzadkość
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło