każdy dzień

01.04.2018 15:03:36

Obudziłem się, jak zawsze jeszcze troche leże by się ogarnąć, to był tylko sen.

Piękny sen bo była w nim ona, w takich momentach żałuje, że w ogóle sie obudziłem i że sny nie mogą być realne.

Wstaje ide zrobić swoją ulubioną kawe z mlekiem i dwiema łyżeczkami cukru. Rozkoszując się przyjemnym aromatem swieżej kawy, znów o niej myślę jak cudownie było by każdego ranka budzić się koło niej i czekać aż otworzy oczy by przywitać ją ze szczerym uśmiechem, powiedzieć jej że uroczo wygląda gdy śpi, że każdy nowy dzień jest piękny, nawet jak za oknem burza, wiatr i deszcz, że jest moim słońcem bo przy niej wszystko piękne jest i podziękować, że przy mnie jest... i znów marze.

Podnosząc kubek ostrożnie kieruje sie spowrotem do pokoju uważając by nie rozlać, udało się, siadam wygodnie przy biurku właczam komputer i przeglądam internet i trafiam tu, więc zaczynam pisać.

Myśląc o tym, że to może być miły dzień nagle dowiaduje się, że płakała...

czas nagle jakby zwolnił dobry humor odleciał, ogarnął mnie smutek.

Odrazu piszę, nie czekam i nie odpuszczam dopóki nie poprawie jej humoru, nie cierpie jak jest smutna a tym bardziej nienawidze gdy roni łzy.

Dowiaduje się że płacz spowodowała sprzeczka z chłopakiem i wtedy czuje coś dziwnego i zadaje sobie pytanie, jak można takiego anioła doprowadzić do łez. To boli bo jedyne łzy jakie bym u niej chciał widzieć to łzy szczęścia...

nie rozumiem takich czynów..... Okrutny świat jak nawet tu anioły płaczą...

A każdego dnia dużo myśle nad tym by bezpowodu mówić jej coś miłego tylko po to by była radosna... bo to sie tylko dla mnie liczy jej szczęście.

niesmialy .

Komentarze:
1. Marta Kami 19:54:28 06.04.2018
CZYTAM ZAWSZE Z ZAPARTYM TCHEM CHOCIAŻ TO NIE FIKCJA A ŻYCIE KTÓRE SIĘ TOCZY OBOK NAS LUB Z NASZYM UDZIAŁEM
ps.czytałeś ,żę serwis ten chcą zamknąć?
aż żal mi niektórych świetnych wpisów...
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło